Bartosz Obuchowicz i jego partnerka powitali kolejne dziecko


35-letni aktor i jego partnerka Katarzyna Sobczyńska nie posiadają się ze szczęścia! Na świat przyszło bowiem ich trzecie dziecko. Córeczki pary, Marianna i Marcelina od niedawna mają rodzeństwo. Siostrę czy braciszka?
Bartosz Obuchowicz, znany głównie z serialu „Na dobre i na złe”, gdzie wcielił się w rolę Tomasza Burskiego (syna Jakuba Burskiego, granego przez Artura Żmijewskiego) po raz trzeci został szczęśliwym ojcem. Aktor i jego żona, Katarzyna z którą jest w związku od trzynastu lat, powitali właśnie na świecie swoją trzecią córeczkę. Para wybrała dla dziecka imię zaczynające się na literę M. Wychowują już razem dwie córki – Mariannę oraz Marcelinę, a teraz dołączyła do nich trzecia – Michalina.
Obuchowicz nowiną podzielił się w wywiadzie dla „Twojego Imperium”. Wyznał, że nie posiada się ze szczęścia oraz był obecny podczas porodu. Co więcej, aktor po raz trzeci przeciął pępowinę osobiście. Marianna i Marcelina – starsze córeczki aktora również z radością powitały małą Michalinę na świecie:
„Bardzo się cieszę, że to dziewczynka. W końcu mam doświadczenie w ich wychowaniu. Kiedy starsze, Marianna i Marcelina zobaczyły małą, nie chciały jechać na wakacje. Ostatecznie dały się namówić na wyjazd z dziadkami nad morze” – mówił Bartosz w wywiadzie.
źródło: gala.pl
Biografia Bartka
Bartosz Obuchowicz (ur. 3 marca 1982 w Warszawie) – polski aktor, znany najbardziej z roli Tomka Burskiego w serialu Na dobre i na złe.
W 2001 roku rozpoczął studia na kierunku psychologia.
W latach 1999-2011 grał rolę Tomasza Burskiego w serialu Na dobre i na złe. Do najważniejszych filmów w jego dorobku należą Cwał (1995), Czas surferów, Haker i Stacja (2001 – nagroda dla najlepszego aktora drugoplanowego na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych).
W 2007 roku wziął udział w piątej edycji programu Taniec z gwiazdami, jego partnerką była Kinga Jurecka, z którą zajął ostatecznie piąte miejsce. Do 2010 roku prowadził program Brejk na kanale ZigZap. W 2012 roku zagrał rolę Darka w serialu Julia. Od lat bierze udział w zawodach Rallycross.
Jego żoną jest psycholog Katarzyna Sobczyńska, z którą ma trzy córki: Mariannę, Marcelinę i Michalinę.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz