Bartosz Kapustka: Klaudia Adamczyk trzymała za niego kciuki


Kapustka i AdamczykBartosz Kapustka był jednym z bohaterów meczu Polska-Irlandia Północna. Choć to Arkadiusz Milik strzelił gola przeciwnikom, to 19-letnim „młokosem z Cracovii” zachwycają się komentatorzy.
Adam Nawałka dał mu szansę, widząc w nim odbicie siebie samego sprzed lat, i dziś nie żałuje. Zobaczcie, jak wygląda prywatność Bartosza Kapustki. Dla fanek piłkarza mamy złą wiadomość – Bartek jest już zajęty. Jego wybranką jest modelka Klaudia Adamczyk, nazywana przez Kapustkę pieszczotliwie… „gamoniem”.
źródło: pomponik.pl
Biografia Bartosza
Bartosz Kapustka (ur. 23 grudnia 1996 w Tarnowie) – polski piłkarz występujący na pozycji pomocnika w polskim klubie Cracovia oraz w reprezentacji Polski.
Syn Kazimierza Kapustki, także piłkarza[1]. Dzięki ojcu, zawodnikowi Tarnovii Tarnów, w wieku sześciu lat rozpoczął treningi w tym klubie i został jego wychowankiem[2]. Od sierpnia 2012 zawodnik Cracovii, w której barwach 29 marca 2014 podczas sezonu 2013/2014 zadebiutował w polskiej ekstraklasie seniorskiej w wieku niespełna 18 lat wchodząc jako rezerwowy w meczu przeciw Widzewowi Łódź[3][4]. Prolongował kontrakt z Cracovią obowiązujący do końca 2016[5], a we wrześniu 2015 podpisał nową trzyletnią umowę z klubem[6].
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz