Bartosiewicz dementuje: Nie mam romansu ze swoim menedżerem


edyta-bartosiewiczJeden z tygodników podał, że Edyta Bartosiewicz (49 l.) związała się ze swoim menedżerem. Czy faktycznie? Głos postanowiła zabrać sama zainteresowana.

Według doniesień „Życia na Gorąco”, artystka w ostatnim czasie miała zbliżyć się do Jarosława Drąga. „Niedawno Edyta i Jarek zamieszkali razem” – mówił informator pisma.
Na swoim fanpage’u Edyta zdementowała jednak plotkę:
„Po raz pierwszy w swojej historii jestem zmuszona odnieść się do informacji, które dziś ujrzały światło dzienne na temat mojego rzekomego związku z Jarkiem 'Carrambą’ Drągiem” – czytamy.
„Robię to, ponieważ sprawa nie dotyczy już tylko mnie, ale także osób bliskich Jarkowi, w szczególności jego narzeczonej. Znamy się z Jarkiem i przyjaźnimy od ponad dwudziestu lat. Od trzech lat Jarek jest moim menedżerem i partnerem w firmie Eba Records. Nie mieszkamy razem i nigdy nie mieliśmy żadnego romansu, zaś piosenka 'Nie zabijaj miłości’ inspirowana jest zupełnie innymi sytuacjami i osobami. Media, które nadały sprawom fałszywy bieg, bardzo proszę o sprostowanie”.
źródło: pomponik.pl

(Odwiedzono 93 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *