Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż poradzili sobie z kryzysem w związku

kurdej-szatan-rafalBarbara Kurdej-Szatan (31 l.) tak szczera chyba jeszcze nie była…
Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja, że małżeństwo Szatanów ma za sobą naprawdę poważny kryzys.
Wpływ na to miała bez wątpienia choroba aktorki, z którą zmaga się od dłuższego czasu. Jednym z jej objawów są wahania nastrojów, które dają się we znaki całej rodzinie Basi.
Sama zainteresowana nie komentowała jednak całego zamieszania. Do teraz…
Baśka gościła ostatnio w show internetowym Piotrka Najsztuba, gdzie przyznała, że faktycznie momentami w jej związku z Rafałem Szatanem nie było kolorowo.
„Mieliśmy naprawdę ostre zgrzyty. To były takie głupoty tak naprawdę. Różne błahostki urastały do rangi ogromnych problemów. Stwierdziliśmy, że nie pasujemy do siebie i trzeba się rozstać” – wyznaje gwiazda.
Na szczęście udało im się pokonać problemy i nie skończyło się rozwodem. Jak tego dokonali?
Baśka oczywiście zdradziła swój patent. Zbawienna w ich przypadku okazała się podróż we dwoje na Malediwy. Ponoć to tam ich miłość na nowo zapłonęła…
źródło: pomponik.pl
Biografia Basi
Barbara Kurdej-Szatan (ur. 22 sierpnia 1985 w Opolu) – polska aktorka teatralna i telewizyjna, wokalistka, prezenterka. Laureatka trzech Telekamer (2015, 2016, 2017) dla najlepszej aktorki.
Absolwentka PWST w Krakowie. Od 2008 aktorka w Teatrze Nowym im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu[1]. Wraz z zespołem Soul City wzięła udział w drugiej edycji programu rozrywkowego X Factor. W 2013 wystąpiła w roli konsultantki ds. obsługi klienta w serii spotów reklamowych „Gwiazdy przeszły do Play” z udziałem celebrytów.
W czerwcu 2014 wraz z Katarzyną Pakosińską poprowadziła 51. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Tego samego roku dołączyła do obsady serialu TVP2 M jak miłość. Ponadto, zagrała główną rolę w komedii romantycznej Dzień dobry, kocham cię!, do którego nagrała również utwór o tym samym tytule, w duecie z raperem Liberem.
Od 5 marca 2016 roku prowadzi program TVP2 Kocham Cię, Polsko![2].
Od 3 września 2016 roku współprowadzi wraz z Tomaszem Kammelem i Maciejem Musiałem program TVP2 The Voice of Poland[3].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Rafała
Rafał Szatan jest muzykiem i aktorem musicalowym.
Urodził się 24 kwietnia 1988 roku w Lubinie (jest więc niemal o trzy lata młodszy od żony). Skończył Liceum Muzyczne w Legnicy na kierunkach fortepian i śpiew, a następnie studia na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, na kierunku wokalistyka.
Jest laureatem wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali, m.in. Grand Prix na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki w Bielawie, Grand Prix na Ogólnopolskim Festiwalu „Ekopiosenka” w Legnicy oraz drugiego miejsca na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Młodzieżowej w Kielcach.
Szatan brał udział w wielu warsztatach z polskimi i zagranicznymi wokalistami, m.in. z Grażyną Łobaszewską, Lorą Szafran, Mieczysławem Szcześniakiem, Ruth Lynch, Juniorem Robinsonem, Waynem Ellingtonem.
Ulubione gatunki muzyczne Rafała to soul, funky, jazz, R&B, gospel, a wykonawcy – Frank Sinatra, Jamie Cullum, Donny Hathaway, Dianne Reeves, Stevie Wonder, Bobby Mc Ferrin, Rachell Farrelle, Frank McComb.
źródło: mowimyjak.pl

Dodaj komentarz