Bachleda-Curuś i Woźniak-Starak są razem?


bachleda-curus-wozniak-starakZ krążących od miesięcy plotek o romansie Alicji Bachledy-Curuś z Sebastianem Karpielem-Bułecką ostatecznie nic nie wynikło. Jak donosi Fakt, aktorka znalazła sobie już kolejnego chłopaka, także z Polski. Ostatnio jest widywana w towarzystwie Piotra Woźniaka-Staraka. Jego ojczym, Jerzy Starak, jest jednym z najbogatszych Polaków. Jego majątek, ulokowany głównie w koncernach farmaceutycznych m.in. w Polfie, Polpharmie i Herbapolu, wyceniany jest na prawie 3 miliardy złotych. Matka Piotra jest właścicielką luksusowej restauracji w warszawskich Łazienkach.

On sam lubi kręcić się koło show biznesu. Ostatnio pokazywał się z Natalią Klimas. Zresztą Bachleda- Curuś i Woźniak-Starak byli już kiedyś parą. Wprawdzie 10 lat temu, ale widocznie uczucie przetrwało.

Alicja i Piotr wybrali się niedawno do modnego warszawskiego klubu – relacjonuje tabloid. Nietrudno było zauważyć, że łączy ich zażyłość. Czy coś jest na rzeczy? Wiele na to wskazuje. Gdy bowiem Alicja i Piotr zorientowali się, że wywołują zainteresowanie, natychmiast odsunęli się od siebie na bezpieczną odległość, a ona zakryła sobie twarz chustą.

Najwyraźniej aktorka pozostała wierna swojemu upodobaniu do mężczyzn o podwójnych nazwiskach.
źródło: pudelek.pl

(Odwiedzono 225 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *