Ariel Winter i Levi Meaden będą mieli dziecko?


Ariel Winter (19 l.) nie może się już doczekać, kiedy zajdzie w ciążę! Aktorka, znana z serialu „Współczesna rodzina”, od niespełna roku jest w związku ze starszym od niej o 11 lat aktorem Levim Meadenem.

Para niedawno zamieszkała razem, mają także już plany ślubne.

Co ciekawe, niewykluczone, że ślub nie będzie jedyną zmianą w ich życiu!

Winter chciałabym bowiem jak najszybciej zostać mamą!

„Chciałaby założyć rodzinę póki jest młoda” – twierdzi osoba z jej otoczenia w rozmowie z portalem „Radar Online”.

Kiedy powiedziała o swoich planach chłopakowi, ponoć był zaskoczony, jednak ostatecznie dał się przekonać.

„Levi był zdania, że mają jeszcze czas na dzieci, ale tak kocha Ariel, że w końcu się zgodził” – dodaje źródło.

Wygląda więc na to, że już wkrótce będzie można wypatrywać zdjęć aktorki z ciążowym brzuszkiem!
źródło: pomponik.pl

Biografia Ariel

Ariel Winter właśc. Ariel Winter Workman – amerykańska aktorka. Znana z roli Alex Dunphy w serialu Współczesna rodzina, za którą otrzymała Nagrodę Gildii Aktorów Ekranowych za najlepszą obsadę serialu komediowego.

Winter urodziła się w Los Angeles w Kalifornii w dniu 28 stycznia 1998 r. [1] córka Chrisoula (née Batistas) i Glenn Workman. Jest siostrą aktorów Shanelle Workman i Jimmy’ego Workman. [2] [3] [4] Jej matka jest pochodzenia greckiego, a jej ojciec angielskiego i niemieckiego. Ona donosi, że jej greckie imię to Eleftheria (Ελευθερία). Stwierdza ona, że jej siostra i brat mówią biegle języku greckim, lecz ona nie, chociaż zna kilka podstawowych zwrotów, takich jak ti káneis (τι κάνεις, „jak się masz?”) i kalá (καλά, „dobrze”). Jej ulubionym muzykiem greckim jest Sakis Rouvas, z którym pracowała przy filmie, gdy miała dziewięć lat.

Ariel uzyskała pierwszą pracę w branży rozrywkowej w reklamie komercyjnej Cool Whip w 2002 roku, kiedy miała cztery lata. [6] Miała pierwszą rolę telewizyjną w odcinku Listen Up !, a następnie wystąpiła w różnych programach, takich jak Freddie, Monk, Bones i ER. W 2012 roku została obsadzona jako Sofia, główny bohater nowej, Disneyowskiej animowanej serii Sofia the First [7]. Seria miała premierę w styczniu 2013 r. w programie Disney Junior.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Levi’ego

Levi Meaden (ur. 13 września 1987) jest kanadyjskim aktorem. Zagrał Tommy’ego Fullera w gościnnym gronie wykonawców w pierwszym sezonie DC’s Legends of Tomorrow.

(Odwiedzono: 13 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *