Ariana Grande i Mac Miller rozstali się?


Ariana Grande ponownie jest singielką. Amerykańska piosenkarka rozstała się ze swoim chłopakiem. Co się stało?

Grande i Mac Miller nie są już parą. 24-letnia wokalistka i starszy od niej od dwa lata raper zerwali ze sobą. Jako pierwszy o rozstaniu Ariany z jej chłopakiem poinformował amerykański serwis E! News. Jak udało się ustalić redakcji portalu, wykonawczyni hitu „No Tears Left To Cry” i jej były partner rozstali się w zgodzie i wciąż pozostają bliskimi przyjaciółmi. Co się jednak stało, że nie są już razem? Już wiemy!

Co było przyczyną rozstania Grande i Millera? Takie pytanie ciśnie się na usta wszystkim fanom pary. Jak donosi E! Online, głównym powodem, dla którego popularni artyści postanowili zakończyć swój związek były ich napięte grafiki i fakt, że spędzali ze sobą coraz mniej czasu. Przypomnijmy, że Ariana i Mac zaczęli się spotykać we wrześniu 2016 roku. Znali się jednak o wiele dłużej. Raper wystąpił gościnnie już w drugim singlu w karierze piosenkarki, utworze „The Way” z 2013 roku. Grande odwdzięczyła mu się za to trzy lata później, gdy użyczyła swoich wokali do jego utworu „My Favorite Part”.


źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Arianie

Ariana Grande-Butera (ur. 26 czerwca 1993 r. w Boca Raton na Florydzie), znana też jako Ariana Grande (/ˌɑːriˈɑːnə ˈɡrɑːndeɪ/) — amerykańska piosenkarka, kompozytorka, aktorka i autorka tekstów piosenek.

Grande zaczęła swoją karierę w 2008 roku występując na Brodwayu w musicalu 13 przed pojawieniem się w obsadzie serialu produkcji Nickelodeon, Victoria znaczy zwycięstwo jako Cat Valentine, oraz jego sequelu, Sam i Cat z 2013 roku. Piosenkarka podkładała również głos do różnych ekranizacji animowanych, a także grała role w innych filmach kinowych, czy sztukach teatralnych.

Kariera muzyczna artystki rozpoczęła się w 2011 roku po wydaniu oficjalnej ścieżki dźwiękowej, Music from Victorious. We wrześniu 2013 roku wydała ona swój debiutancki album studyjny zatytułowany Yours Truly, który uplasował się na miejscu pierwszym listy Billboard 200, natomiast jego główny singel, „The Way” z gościnnym udziałem Maca Millera znalazł się w pierwszej dziesiątce Billboard Hot 100, którego wokal Grande został porównany do głosu Mariah Carey. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o Macu

Mac Miller, właściwie Malcolm McCormick (ur. 19 stycznia 1992 w Pittsburghu) − amerykański raper,producent. Bliski przyjaciel Wiza Khalify. Zadebiutował albumem Blue Slide Park wydanym nakładem Rostrum Records, wcześniej znany jako Easy Mac.

Malcolm McCormick urodził się 19 stycznia 1992. Jest dzieckiem architekta i fotografa, mieszkał w dzielnicy Point Breeze miasta Pittsburgh w stanie Pennsylvania. Jego ojciec jest chrześcijaninem, natomiast matka to żydówka. Malcolm został wychowany w tradycji żydowskiej. Przed szkołą Taylor Allderdice High School, Malcolm uczęszczał do Winchester Thurston School. W liceum zdecydował, że skupi się na swojej karierze muzycznej. Rozwijał się również muzycznie, opanował grę na pianinie, gitarze, perkusji i gitarze basowej. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 34 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *