Ariana Grande i Dalton Gomez wzięli ślub


To dopiero niespodzianka! Jak się okazuje, w ten weekend Ariana Grande (27 l.) wzięła ślub z Daltonem Gomezem (25 l.). Ceremonia odbyła się w domu wokalistki w Montecito, a na ceremonii było mniej niż 20 osób!
W ten weekend młoda królowa popu powiedziała sakramentalne „tak” agentowi nieruchomości Daltonowi Gomezowi! Jak ustaliły zagraniczne media, ceremonia zaślubin była bardzo kameralna.
Przedstawiciel Ariany Grande potwierdził, że piosenkarka wzięła ślub. W wywiadzie udzielonym portalowi People.com zdradził, że ceremonia była kameralna.

To było małe, kameralne wesele. Było mniej niż 20 osób. Sala była wypełniona radością i miłością. Para i ich rodziny nie mogły być bardziej szczęśliwe – mówił reprezentant Grande o uroczystości.

Jak donoszą amerykańskie portale, para pobrała się w domu Ariany w Montecito w Kalifornii. Zdaniem źródła People.com, to było oczywiste, że wokalistka i jej ukochany pobiorą się w pięknym i zabytkowym domu Grande.
Według doniesień portalu E! News para zawsze marzyła o kameralnej ceremonii. Osoba z otoczenia Grande zdradziła, dlaczego para podjęła tak nagłą decyzję o ślubie.

Zdecydowali się na ślub w ostatni weekend, gdyż ich harmonogramy zaczęły być bardziej napięte. Żadne z nich nie chciało czekać. Obydwoje zgodzili się, że nie ma sensu odkładać ślubu na później

Według źródła portalu E! News, na ceremonii zaślubin Ariany Grande i Daltona Gomeza każdy z członków rodziny wzniósł specjalny toast za parę. Każda osoba podkreślała, jaki ten dzień jest wyjątkowy i pełen emocji dla młodej pary.
Dalton i Ariana zaręczyli się w grudniu zeszłego roku. Wiele osób ze środowiska artystki podkreśla, że Dalton traktuje ją jak królową i para świetnie się ze sobą dogaduje.


źródło: pomponik.pl, twitter.com oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Arianie
Ariana Grande-Butera, znana głównie jako Ariana Grande (wym. /ˌɑːriˈɑːnə ˈɡrɑːndeɪ/; ur. 26 czerwca 1993 w Boca Raton) – amerykańska piosenkarka, kompozytorka, aktorka i autorka tekstów.
Grande rozpoczęła swoją karierę w 2008 roku, będąc w obsadzie musicalu 13, zyskując później sławę dzięki roli Cat Valentine w dwóch produkcjach stacji Nickelodeon, w tym Victoria znaczy zwycięstwo (2010–2013) oraz jej kontynuacji, Sam i Cat (2013–2014). Po coraz większym zainteresowaniu rozwinięcia swojego zawodu jako artystka muzyczna, w 2011 roku piosenkarka nagrała utwory do oficjalnej ścieżki dźwiękowej promującej pierwszy z dwóch wcześniej wspomnianych seriali, a także podpisała kontrakt płytowy z wytwórnią Republic Records po tym, gdy jej przedstawiciele odszukali kilkanaście filmów, w tym covery piosenek dodawane przez nią w serwisie YouTube. We wrześniu 2013 roku wydała ona swój debiutancki album studyjny Yours Truly, który zadebiutował na miejscu pierwszym Billboard 200.
Drugi album Grande, My Everything (2014) był kontynuacją brzmień muzyki pop i R&B będących w poprzednim projekcie, tym samym włączając do tego elementy elektronicznej muzyki tanecznej (EDM). Objął on szczyt Billboard 200, również był promowany przez cztery single, które znalazły się w pierwszej dziesiątce prestiżowej listy Billboard Hot 100, tj. „Problem”, „Break Free”, „Bang Bang” i „Love Me Harder”. Trzeci krążek piosenkarki, Dangerous Woman (2016) stał się pierwszym z jej trzech albumów które dotarły na miejsce pierwsze notowania UK Albums Chart, z czego trzeci pochodzący z niego singel, „Side to Side” dotarł do pierwszej piątki w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz