Arciuch i Kasprzykowski wypoczywają na wakacjach


arciuch-kasprzykowskiAktorska para postanowili zrobić sobie przerwę od obowiązków i wybrali się na romantyczny do ciepłych krajów.
Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski mogą służyć za przykład jednej z najbardziej zgodnych par w polskim show-biznesie. Aktorzy chętnie wzajemnie się wspierają. Arciuch często pojawiała się na widowni programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w którym występował jej ukochany.
Para rzadko wypowiada się na temat swojego życia prywatnego, ale starają się dbać o swoje dobre imie. Gdy pojawiły się spekulacje na temat rzekomego kryzysu w ich związku, Kasprzykowski od razu oznajmił, że wraz z Tamarą nie będą sięgać po środki prawne.. bo szkoda im na to czasu. Natomiast para stroni od dziennikarzy, którzy rozpisują się o szczegółach ich życia prywatnego. To wyjątkowo dyskretna para.
Prasa już kiedyś pisała o kryzysie w naszym związku. Wtedy chodziło o wypromowanie się naszym kosztem. Teraz nawet nie wiemy, o co chodzi, więc postanowiliśmy zażartować z tego. Dementowanie plotek i procesy z tabloidami mamy już za sobą, to były wyjęte z życia dwa lata, kiedy walczyłem o dobre imię mojej rodziny i chroniłem dzieci przed mediami. Teraz uznaliśmy, że zamiast się procesować, zrobimy sobie jaja – powiedział Bartek.
Para ma aktualnie dobry czas pod względem zawodowym. Kasprzykowski pełni funkcję jurora w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a Arciuch mamy okazję oglądać na planie hitowej „Drugiej Szansy” z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej.
Nagrania do obu programów zostały zakończone, aktorzy mieli więc okazję zafundować sobie chwilę wypoczynku. Para wybrała się na egzotyczne wakacje do ciepłych krajów. Czyżby na Wyspy Kanaryjskie? Zobaczcie w naszej galerii, jak się bawili.
Arciuch i Kasprzykowski wakacje
źródło: gala.pl

Dodaj komentarz