Apoloniusz Tajner i jego dziewczyna na salonach


Tajner i PodolecNieczęsto bywają wspólnie na imprezach czy galach, ale gdy już się pojawią, zawsze przyciągają spojrzenia. Wszystko przez ogromną różnicę wieku, która dzieli zakochanych. Apoloniusz Tajner ma 63 lata, a jego dziewczyna zaledwie 26.
Co ciekawe, Izabela jest młodsza nie tylko od swojego partnera, ale nawet od córki Tajnera, która jest jednocześnie żoną Michała Wiśniewskiego. Dominika ma 40 lat.
Kiedy Apoloniusz poznał dziewczynę, dla której stracił głowę? Kim jest Izabela Podolec?
Tajner poznał swoją młodą dziewczynę, kiedy ta miała tylko 19 lat, a więc już 7 lat temu. Przez kilka lat partnerzy nie pojawiali się publicznie w swoim towarzystwie. W końcu jednak, gdy ich związek okazał się stały, przestali go ukrywać.
Jako para zadebiutowali w 2014 roku podczas Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku. To wówczas zaczęły się domysły, kim jest piękna, ciemnowłosa kobieta u boku trenera. Plotkowano, że studiuje na AGH, że skończyła kurs aktorski…
Dzieli ich całe pokolenie. Jednak, jak widać, ta dwójka świetnie czuje się w swoim towarzystwie. I choć nieczęsto razem brylują na salonach, to kiedy już pojawi się okazja – czyli impreza związana ze sportem – zawsze chętnie pozują do zdjęć, śmiejąc się przy tym i nie szczędząc czułości.
Przepaść pomiędzy partnerami jest widoczna gołym okiem i nic jej nie ukryje, jednak Izabela robi co nieco, aby wyglądać poważniej – nie rezygnuje z mocnego makijażu i bardzo ciemnych włosów. Ubiera się elegancko i stylowo, dojrzale.
Kiedy Dominika w 2010 roku zaczynała związek z Wiśniewskim, jej ojciec ją wspierał. Mówiła wtedy „Faktowi”: – Muszę powiedzieć, że ojciec stoi za nami bardzo, ponieważ widzi mnie szczęśliwą. Jestem z ojcem bardzo silnie związana. Tata się cieszy.
Czy Dominika zaoferowała ojcu podobne wsparcie?
źródło: gwiazdy.wp.pl
Biografia Apoloniusza
Apoloniusz Leopold Tajner (ur. 17 kwietnia 1954 w Goleszowie) – polski kombinator norweski, trener, działacz sportowy, prezes Polskiego Związku Narciarskiego.
Tajner w młodości był kombinatorem norweskim. Kilkakrotnie został mistrzem Polski juniorów, był 5. na mistrzostwach świata w tej kategorii[2]. Jego rekord życiowy w skokach wynosi 109 m.
Ukończył Technikum Mechaniczne w Ustroniu, gdzie poznał swoją przyszłą małżonkę, Aleksandrę, którą poślubił w 1974[3]. Następnie, w 1980, ukończył krakowską AWF z tytułem trenera narciarstwa klasycznego II klasy i zajął się szkoleniem zawodników w Olimpii Goleszów, gdzie pracował już od 1979[4]. W latach 1983-1984 był zatrudniony w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Bielsku-Białej. Od 1984 do 1990, prowadził reprezentację Polski w kombinacji norweskiej. Pojechał z nią na igrzyska olimpijskie do Calgary[3].
Później zrezygnował z bycia trenerem i wraz z żoną prowadził sklep z odzieżą i obuwiem. W latach 1994-1999 pełnił funkcję wiceprezesa ds. sportowych w Polskim Związku Narciarskim[3]. Na początku swej pracy zatrudnił, jako trenera głównego kadry skoczków, Czecha Pavla Mikeskę.
Po rezygnacji Mikeski w 1999, reprezentację tymczasowo prowadził Piotr Fijas, którego zastąpił Tajner[5]. Wprowadził wówczas do sztabu szkoleniowego fizjologa, dr Jerzego Żołądzia, oraz psychologa, dr Jana Blecharza. Wkrótce sukcesy zaczął odnosić Adam Małysz, który pod wodzą Tajnera trzykrotnie z rzędu zdobył Puchar Świata, trzykrotnie mistrzostwo świata i jedno wicemistrzostwo świata oraz wygrał 49. Turniej Czterech Skoczni, a na igrzyskach w 2002 w Salt Lake City zdobył brązowy i srebrny medal. Tajner uzyskał tytuł trenera klasy mistrzowskiej[6].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz