Antonio Banderas i jego dziewczyna bawią się w najlepsze

Banderas-KimpelAntonio Banderas (56 l.) i jego dziewczyna Nicole Kimpel nie mogą się sobą nacieszyć! Gwiazdor kina po rozwodzie z Melanie Griffith (59 l.), z którą był prawie 20 lat, związał się z niejaką Kempe (37 l.).
Choć pojawiały się głosy, że to tylko przelotny romans, para na przekór wszystkim cały czas jest ze sobą.
Ostatnio wybrali się na wspólne wakacje do Włoch. Paparazzi przyłapali ich w jednym z klubów nocnych, gdzie bawili się w najlepsze i nie szczędzili sobie czułości.
Wygląda więc na to, że aktor nie tylko jest szczęśliwy, ale wrócił też do zdrowia. Przypomnijmy, że w marcu trafił do szpitala, ze względu na ból w klatce piersiowej.
Po kilku dniach poinformował, że czuje się już lepiej, jednak musi uważać na siebie.
Urlop z ukochaną z pewnością podziała na niego korzystnie!
źródło: pomponik.pl
Biografia Antonio
Antonio Banderas, właściwie José Antonio Domínguez Bandera (ur. 10 sierpnia 1960 w Maladze) – hiszpański aktor, reżyser, producent filmowy, model i piosenkarz.
Urodził się i dorastał w rodzinie rzymskokatolickiej jako syn nauczycielki doñy Any Banderas i policjanta Guardia Civil José Domíngueza (zmarł 2 lutego 2008 w wieku 87 lat). Ma młodszego brata Francisco Javiara Banderasa „Chico”. Początkowo chciał zostać zawodowym piłkarzem, ale jego marzenie zakończyły się, kiedy mając 14 lat złamał nogę. Kiedy rok później zobaczył na scenie musical Hair, postanowił, że zostanie aktorem. Opuścił szkołę i w wieku 19 lat udał się do Madrytu w celu rozpoczęcia kariery w hiszpańskim przemyśle filmowym. W 1980 roku ukończył School of Dramatic Art w Madrycie i związał się z hiszpańskim Teatrem Narodowym.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz