Antek Królikowski i Julia Wieniawa-Narkiewicz są razem?


Antoni Królikowski (27 l.) wywołał małe zamieszanie na rozdaniu „Telekamer”. A wszystko to z powodu kobiety, którą zabrał na imprezę.

Do zdjęć pozował w towarzystwie, znanej z serialu „Rodzinka.pl”, Julii Wieniawy-Narkiewicz (19 l.). Czyżby właśnie narodziła się na nowa para w rodzimym show-biznesie? Waszym zdaniem pasują do siebie?
źródło: pomponik.pl
tagi: nowa dziewczyna, nowa partnerka, nowy chłopak, nowy partner

Biografia Julii

Julia Wieniawa skończyła kilka tygodni temu 18 lat. Jest maturzystką, niedawno na swoim Instagramie pokazała głośną kreację na studniówkę. Popularność przyniosła jej rola Pauliny w serialu „rodzinka.pl”. Pojawiła się również m.in. w „Na dobre i na złe”. Mówi o sobie, że jest aspirującą aktorką, ale i wokalistką. W sieci dużą popularnością cieszył się jej utwór „Na zawsze”.
źródło: party.pl

Biografia Antka

Antoni Paweł Królikowski (ur. 17 lutego 1989 w Łodzi) – polski aktor, producent filmu niezależnego.

Zwyciężył w I Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Amatorskich, a także zdobył wyróżnienia za scenariusz i reżyserię etiudy filmowej Złote Pióro. Zwyciężył w konkursie filmowym organizowanym przez kino Muranów. W 2007 razem ze swoją mamą odebrał nagrodę filmową Srebrne Jabłko. W 2008 r. ukończył XXI LO im. Hugona Kołłątaja w Warszawie w klasie filmowej. W 2009, 2010, 2012 oraz 2016 wystąpił w programie Kocham cię, Polsko!.

W 2010 wyreżyserował film krótkometrażowy Noc życia, do którego muzykę skomponował jego brat, Jan[1].

Wiosną 2014 brał udział w pierwszej, emitowanej w telewizji Polsat, edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Jego partnerką taneczną była Kamila Kajak-Mosejcuk. Zajęli 10 miejsce, odpadając w trzecim odcinku. Tego samego roku, wspólnie z Mariką poprowadził w TVP2 program SuperSTARcie. Wiosną 2016 został zwycięzcą programu TVN Agent – Gwiazdy. Był również prowadzącym programu Mów mi mistrzu na antenie TVP2.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 44 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *