Anna Wendzikowska ma nowego partnera?


Jak donosi jeden z tabloidów, nowy wybranek Anki Wendzikowskiej (35 l.) jest nie tylko przystojny, ale i bardzo bogaty!
Jeszcze rok temu Anka deklarowała na okładce jednej z gazet wielką miłość do ojca swojej córeczki.
We troje pojawili się na okładce, a w środku rozprawiali o tym, jak to bardzo się kochają.
Klątwa wspólnej okładki najwyraźniej znów zadziałała, bo kilka miesięcy później Wendzikowska kazała ukochanemu wyprowadzić się z jej apartamentu.
Niedawno paparazzi przyłapali celebrytkę TVN z nowym adoratorem, co raczej ostatecznie przekreślało szanse Ignaczaka na odzyskanie Ani.
„Fakt” postanowił dowiedzieć się, kim właściwie jest jego następca. Okazuje się, że Anka nie mogła lepiej trafić! Mężczyzna jest ponoć prezesem zarządu jednej z największych spółek inwestycyjnych. Ponoć Ankę spotkał w jednej z drogich restauracji, w której ma udziały!
„Można powiedzieć, że po związku z Ignaczakiem – który pomieszkiwał w apartamencie Ani i zarabiał jedynie na sporadycznych koncertach swojego zespołu – dziennikarka trafiła na żyłę złota. Janek jest jednym z najlepiej opłacanych prezesów w Polsce” – czytamy w tabloidzie.
Wygląda więc na to, że TVN zyska niebawem kolejną „prezesową”.

źródło: pomponik.pl
tagi: nowy chłopak Janek
Biografia Anny
Anna Wendzikowska (ur. 7 września 1981 w Warszawie) – polska aktorka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Korespondentka programu Dzień Dobry TVN.
Jest absolwentką Liceum im. Stefana Batorego w Warszawie. Studiowała w Prywatnej Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie, w krakowskim studiu Lart. Rozpoczęła również studia dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim, jednak zakończyła je w Londynie, dokąd wyjechała w 2005 roku.
W 2007 wystąpiła w teledysku do piosenki „Kill The Pain” zespołu Poise Rite. Występuje w serialu M jak miłość, gdzie wciela się w rolę Moniki.
Od września do października 2011 brała udział w trzynastej edycji programu Taniec z gwiazdami w TVN. Jej partnerem tanecznym był Michał Stukan, z którym zajęła 10. miejsce.
W styczniu 2015 roku urodziła córkę, Kornelię. Ojcem dziecka jest Patryk Ignaczak[1].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)