Anna Wendzikowska i jej chłopak zamieszkali razem


wendzikowska-ignaczakAnna Wendzikowska niedawno zaskoczyła wszystkich swoimi zaręczynami z chłopakiem poznanym zaledwie miesiąc wcześniej. Portale szybko zaczęły sugerować, że pośpiech, z jakim dziennikarka podjęła tę ważną decyzję, związany jest z tym, że spodziewa się ona dziecka. Wendzikowska nie komentuje na razie wprawdzie tych rewelacji, jednak chętnie wypowiada się na inne tematy związane ze swoim związkiem, które sugerują, że jest on już całkiem poważny. Okazuje się bowiem, że w miniony weekend gwiazda przeprowadziła się wraz z narzeczonym do swojego nowego mieszkania. Przez to na razie nie planuje ona wakacji, bo chce skupić się na jego urządzeniu.
– Mam na ukończeniu projekt pod tytułem wykańczanie mieszkania i w ten weekend będę się właśnie przeprowadzać. To jest rzecz, która mnie bardzo zaprząta i zanim sobie „zwolnię głowę” i pozwolę na wakacje to muszę jeszcze dopiąć temat mieszkania – wyznała niedawno w rozmowie z agencją „Newseria Lifestyle” Wendzikowska. Dziennikarka zdradziła też, że mimo zaręczyn nie planuje na razie rychłego ślubu ze swoim partnerem!
– Wesela na razie nie planujemy. Zaręczyny były bardziej taką decyzją o tym, że czujemy, że jesteśmy dla siebie, że chcemy być razem. Wesele to jest taki moment, że trzeba się zastanowić, czy by się chciało mieć dużą imprezę, czy by się chciało wyjechać i na przykład tylko we dwoje na plaży sobie przysięgać, więc myślę, że to jest coś co będzie dojrzewać w nas przez chwilę, jakbyśmy chcieli, żeby to wyglądało – powiedziała Anna.
źródło: gala.pl
Biografia Ani
Anna Wendzikowska (ur. 7 września 1981 w Warszawie) – polska aktorka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Korespondentka programu Dzień Dobry TVN.
Jest absolwentką Liceum im. Stefana Batorego w Warszawie. Studiowała w Prywatnej Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie, w krakowskim studiu Lart. Rozpoczęła również studia dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim, jednak zakończyła je w Londynie, dokąd wyjechała w 2005 roku.
W 2007 wystąpiła w teledysku do piosenki „Kill The Pain” zespołu Poise Rite. Występuje w serialu M jak miłość, gdzie wciela się w rolę Moniki.
Od września do października 2011 brała udział w trzynastej edycji programu Taniec z gwiazdami w TVN. Jej partnerem tanecznym był Michał Stukan, z którym zajęła 10. miejsce.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz