Anna Wendzikowska i Jan Bazyl na Balu Dziennikarzy


Anna Wendzikowska już od jakiegoś czasu spotyka się z nowym mężczyzną. Jej poprzednim partnerem był muzyk, Patryk Ignaczak, z którym ma córeczkę Kornelię. Parze nie udało się zbudować długotrwałego związku i z czasem dziennikarka „Dzień Dobry TVN” podjęła decyzję o ich rozstaniu. Ania przez ponad rok była sama, ale – jak się z okazało – z czasem w jej życiu pojawiła się nowa miłość. Gwiazda TVN długo nie chwaliła się wizerunkiem ukochanego. Pokazała go oficjalnie dopiero teraz – podczas sobotniego Balu Dziennikarzy. Kim jest i jak wygląda tajemniczy do tej pory Jan Bazyl – nowy chłopak Wendzikowskiej?
Anna dopiero na sobotnim Balu Dziennikarzy po raz pierwszy pojawiła się oficjalnie w towarzystwie nowego partnera. Dziennikarka „Dzień Dobry TVN” i jej chłopak Jan spotykają się już od kilku dobrych miesięcy. Para wróciła niedawno z wakacji na egzotycznym Zanzibarze. Ania nieraz zarzekała się, że jej nowych chłopak świetnie dogaduje się z jej córeczką, Kornelią.
Wendzikowska po raz pierwszy o swoim partnerze opowiedziała na łamach magazynu Gala. Jak dużo nam wtedy zdradziła? Powiedziała m.in., czym się zajmuje jej nowy partner i jaki jest na co dzień:
„Biznesem. Świetnie mi się z nim rozmawia. Najfajniejsze w związku jest to, kiedy musisz się spotkać sama ze sobą, gdy partner daje ci różnego rodzaju wyzwania, również takie z zakresu rozwoju osobistego. Nagle zaczynasz dostrzegać jakąś swoją zaletę, o której nie miałaś w ogóle pojęcia, albo coś, nad czym warto popracować. Nie zawsze byłam w takich związkach, które rozwijały. Bardzo dużo rozmawiamy, interesuje mnie temat relacji międzyludzkich, dużo o tym czytam…”
Dziennikarka „DDTVN” zdradziła wówczas też, jak się poznali:
„Kilka lat temu, przez wspólnych znajomych, ale wtedy każde z nas było w związku. Potem sobie przypomnieliśmy, że tak naprawdę poznaliśmy się już wcześniej, 15 lat temu na Helu. Mieliśmy wtedy wspólne towarzystwo. Kiedy rozstałam się z ojcem Kornelii, spotkałam Janka w Akademii Kulinarnej na „Koszykach”. Urządzał tam imieniny komuś ze swojej rodziny i na tej imprezie była moja koleżanka. Przechodząc obok, pomachałam jej, potem zostałam na tę uroczystość wciągnięta i tak się zaczęło… Janek natychmiast przypomniał sobie, że już raz się poznawaliśmy, a to był akurat taki moment, że on też był parę miesięcy po rozstaniu.”
Dopiero teraz mogliśmy jednak przekonać się, jak wygląda wybranek Ani. I musimy przyznać: dziennikarka trafiła na wyjątkowego przystojniaka!

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Ani
Anna Wendzikowska (ur. 7 września 1981 w Warszawie) – polska aktorka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Korespondentka programu Dzień Dobry TVN.
Jest absolwentką Liceum im. Stefana Batorego w Warszawie. Studiowała w Prywatnej Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie, w krakowskim studiu Lart. Rozpoczęła również studia dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim, jednak zakończyła je w Londynie, dokąd wyjechała w 2005 roku.
W 2007 wystąpiła w teledysku do piosenki „Kill The Pain” zespołu Poise Rite. Występuje w serialu M jak miłość, gdzie wciela się w rolę Moniki.
Od września do października 2011 brała udział w trzynastej edycji programu Taniec z gwiazdami w TVN. Jej partnerem tanecznym był Michał Stukan, z którym zajęła 10. miejsce.
W styczniu 2015 roku urodziła córkę, Kornelię. Ojcem dziecka jest Patryk Ignaczak[1].
Kilka słów z Wikipedii o DD TVN
Dzień dobry TVN (DD TVN) – poranny magazyn (morning show) telewizji TVN, nadawany 7 dni w tygodniu od 8:00 do 10:55. Trzon programu stanowią rozmowy z zaproszonymi gośćmi. Inne stałe elementy to kącik kulinarny, relacje reporterów, cykliczne bloki i prognoza pogody. 28 listopada 2013 wyemitowano 2000 wydanie programu.
Reporter programu Filip Chajzer
Program reemitowany jest także na antenie polonijnej stacji iTVN.
Od 2010 w czasie wakacji letnich program ten jest zastępowany przez Dzień dobry wakacje, który jest emitowany wyłącznie w weekendy. Oprócz tego, po głównym wydaniu programu emitowana była seria Dzień dobry TVN extra, prezentująca wywiady z aktorami filmów.
Program Dzień dobry TVN zadebiutował 3 września 2005. Przez pierwsze dwa lata program emitowany był wyłącznie w weekendy. We wrześniu 2007 liczba wydań została zwiększona do siedmiu w tygodniu.
Kilka słów z Wikipedii o balach
Bal (z łac. ballare – tańczyć[1]) – zabawa taneczna, zazwyczaj o poważnym charakterze. Bale najczęściej organizuje się w okresie karnawału. Odbywają się wieczorem i mogą trwać do późnych godzin nocnych, a ich większą część stanowi taniec towarzyski.
Wyrazem bal określa się dzisiaj, nie do końca słusznie, wszystkie większe imprezy towarzyskie przy muzyce. Po okresie Polski Ludowej powoli odradzają się w Polsce bale w tradycyjnej formule. Organizują je środowiska ziemiańsko–arystokratyczne (Warszawski Bal Debiutantów, Bal Ziemiański) oraz korporacje akademickie (Czarna Kawa Konwentu Polonia i Bal Arkonii)[5]. Niektóre elementy tradycyjnego balu występują także w tzw. studniówce, dla młodzieży przygotowującej się do matury.
źródło: pl.wikipedia.org