Anna Starmach i jej mąż powitali dziecko


Anna Starmach (31 l.) pochwaliła się na Instagramie, że właśnie została mamą. Wraz z mężem Piotrem Kuskiem zdecydowali się nadać dziecku oryginalne imię…
To jeden z najszczęśliwszych dni dla Starmach. Gwiazda zdecydowała się na poród w państwowym szpitalu, w rodzinnym Krakowie. Teraz o pojawieniu się na świecie córki poinformowała fanów.

– Jagienka! Jesteś z nami od tak niedawna, a już tak wiele zmieniłaś, już tak wiele nas nauczyłaś…
Zawsze chciałam życia jak z bajki, a Ty pokazałaś, że prawdziwe życie pisze piękniejsze historie od samego Andersena – napisała na Instagramie.

We wpisie nie zabrakło też podziękowań dla zespołu medycznego z krakowskiego szpitala.

– Z tego miejsca chciałam bardzo podziękować pracownikom i personelowi szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie. A w szczególności doktorowi Marcinowi Opławskiemu, Andrzejowi Opalskiemu oraz wspaniałej położnej Annie Jastrzębskiej- zadbaliście o nas najlepiej na świecie!


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Ani
Anna Starmach (ur. 15 maja 1987 w Krakowie) – jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior emitowanych w TVN, autorka książek kucharskich i portalu kulinarnego.
Odbyła staże w renomowanych restauracjach, m.in. we francuskiej Lameloise, posiadającej trzy gwiazdki w przewodniku Michelin, krakowskich Ancorze oraz restauracji w Hotelu Starym.
W 2010 była ambasadorką firmy Kamis[1], prezentując przygotowanie dań z torebki. W tym samym roku wygrała konkurs „Gotuj o wszystko”, organizowany przez Dzień dobry TVN. W TVN Style prowadzi swój własny program Pyszne 25, w którym w 25 minut przyrządza potrawę za 25 zł. Na podstawie tej serii powstały książki: Pyszne 25[2], Pyszne. Nowa porcja przepisów czy Pyszne na każdą okazję. Prowadzi także w RMF Classic program Zdrowego dnia!.
W 2016 zdobyła statuetkę Gwiazda Plejady w kategorii „Metamorfoza roku” podczas Wielkiej Gali Gwiazd Plejady[3]. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o porodach
Poród u człowieka – szereg następujących po sobie procesów mających na celu wydalenie z macicy (żywego) ludzkiego płodu.
Prawidłowy początek porodu rozpoczyna się w 40. tygodniu ciąży, z dopuszczalnym odchyleniem do 14 dni.
Poród może być postrzegany jako przeciwieństwo śmierci, jako że stanowi początek życia poza organizmem matki. W większości kultur wiek określany jest w odniesieniu do tego właśnie wydarzenia. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz