Anna Starmach i jej chłopak wyprawią wesele na bogato?


Anna Starmach (29 l.) wychodzi za mąż! Jeden z tabloidów zdradza szczegóły wesela. Ma być z pompą i na bogato! Ponoć ma zjawić się aż dwustu gości!
Starmach niedawno się zaręczyła! Jej wybrankiem jest Piotr Kusek, którym celebrytka oficjalnie pochwaliła się w zeszłym roku na balu fundacji TVN „Nie jesteś sam”.
Okazuje się, że przygotowania do hucznego wesela ruszyły pełną parą. Jak czytamy w „Fakcie”, uroczystość planowana jest na wakacje bieżącego roku. Spodziewanych jest nawet dwustu gości!
Tabloid dowiedział się, że ślub i przyjęcie weselne odbędą się w okolicach Krakowa.
Anna jest jurorką w „MasterChefie”, a to zobowiązuje. Dlatego ponoć szykuje dla weselników wielką ucztę, za której przygotowanie mają być odpowiedzialni Magda Gessler i Michel Moran. Na pewno nikt głodny z wesela nie wyjdzie.
„Rodzicom państwa młodych zależy, by ugościć nie tylko najbliższą rodzinę, ale i przyjaciół. Tata Ani jako marszand znanej galerii w Krakowie ma sporo znajomych ze świata kultury i biznesu. Dlatego Ania i Piotr nie będą oszczędzać” – mówi informator gazety.
źródło: pomponik.pl
Biografia Anki
Anna Starmach (ur. 15 maja 1987 w Krakowie) – jurorka polskiej edycji MasterChef emitowanej w TVN oraz MasterChef Junior, autorka książek kucharskich i portalu kulinarnego.
Jest córką Teresy i Andrzeja Starmachów, krakowskich historyków i kolekcjonerów sztuki, właścicieli Galerii Starmach.
Studiowała historię sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyła słynną paryską szkołę kucharską Le Cordon Bleu.
Odbyła staże w renomowanych restauracjach, m.in. we francuskiej Lameloise, posiadającej trzy gwiazdki w przewodniku Michelin, krakowskich Ancorze oraz restauracji w Hotelu Starym.
W 2010 wygrała konkurs „Gotuj o wszystko”, organizowany przez Dzień Dobry TVN. W TVN Style prowadzi swój własny program Pyszne 25, w którym w 25 minut przyrządza potrawę za 25 zł. Na podstawie tej serii powstały książki: Pyszne 25[1], Pyszne. Nowa porcja przepisów czy Pyszne na każdą okazję.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz