Anna Popek ma nowego chłopaka


anna-popekAnna Popek (50 l.) przyznała w wywiadzie, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna! Dziennikarka przez piętnaście lat była żoną ojca swoich córek, Andrzeja. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu i para w 2011 roku wzięła rozwód.

Kilka lat temu Popek przez jakiś czas była związana z obecnym partnerem Odety Moro, Konradem. Od czasu rozstania z nim nie była z nikim widywana.

Aż do teraz! Jak wyznała w wywiadzie dla „Super Expressu”, jej serce znów bije mocniej.

„Pojawił się ktoś, dzięki komu znów częściej się uśmiecham i chce mi się więcej. To początek naszej znajomości, razem odkrywamy piękno świata” – powiedziała tabloidowi, dodając, że połączyły ich wspólne pasje.

Zdradziła także, że ukochany ma na imię Tomasz i z zawodu jest fotografem. Zapowiedziała, że być może niebawem uda im się coś zrobić razem zawodowo.

Czekamy teraz niecierpliwie, aż pokażą się razem na ściance.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
tagi: Ania

Kilka słów z Wikipedii o Annie

Anna Popek z domu Chruzik (ur. 26 czerwca 1968) – polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna.

W 1987 ukończyła I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Smolenia w Bytomiu, jest również absolwentką filologii polskiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz zaocznego podyplomowego Studium Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Przeszła kurs BBC przygotowujący do kompleksowej realizacji programów telewizyjnych.

Rozpoczęła pracę w mediach jako prezenterka TVP Katowice, następnie TVP Wrocław, gdzie prowadziła lokalny program informacyjny Fakty, trafiła do programu drugiego Telewizji Polskiej do redakcji ekonomicznej Panoramy jako prowadząca i dziennikarka południowego wydania ekonomicznego. Od lipca 1999 została prezenterką TVP1. Prowadziła także program Kawa czy herbata? oraz w TVP2 dwie edycje programu Załóż się i program Takty Nietakty. Do końca marca 2016 współprowadziła w TVP2 poranny program Pytanie na śniadanie. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono 669 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *