Anna Popek i jej partner Tomasz się rozstali


Anna Popek (52 l.) znów jest singielką do wzięcia. Gwiazda TVP właśnie zakończyła swój związek. Poznajcie szczegóły.
Ania jeszcze niedawno była zakochana w fotografie Tomaszu. Gwiazda była przekonana, że wkrótce stanie na ślubnym kobiercu.
Jednak los spłatał jej figla. Jak zdradza tygodnik „Świat i ludzie” Anna zakończyła związek z 41-letnim Tomkiem. Na razie dziennikarka nie planuje rozglądać się za kimś nowym, ale też nie chce zamykać się na miłość.
W tym okresie wspierają ją córki – Oliwia i Małgosia, które są owocem miłości dziennikarki z pierwszego małżeństwa. Gwiazda TVP nie traci jednak optymizmu i wiary w to, że będzie kiedyś szczęśliwie zakochana.
Na razie nie wiadomo, dlaczego Ania i Tomasz się rozstali.

źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Ani
Anna Grażyna Popek z domu Chruzik (ur. 26 czerwca 1968 w Bytomiu) – polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna.
W 1987 ukończyła I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Smolenia w Bytomiu. Jest również absolwentką filologii polskiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach[1] i zaocznego podyplomowego Studium Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim[1].
Przeszła kurs BBC przygotowujący do kompleksowej realizacji programów telewizyjnych[1].
Pracę w mediach rozpoczynała jako prezenterka TVP Katowice. Następnie pracowała we wrocławskim oddziale TVP, gdzie prowadziła lokalny program informacyjny Fakty, aż trafiła do programu drugiego Telewizji Polskiej do redakcji ekonomicznej Panoramy jako prowadząca i dziennikarka południowego wydania ekonomicznego. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz