Anna Mucha i Jakub Wons są razem?


Anna Mucha i Jakub Wons są parą? Na to wskazują nowe zdjęcia paparazzi, którzy przyłapali parę na randce i romantycznym spacerze. Okazuje się, że partner Ani jest aktorem i jej wieloletnim przyjacielem.
Anna Mucha przez blisko 10 lat była związana z Marcelem Sorą, z którym poznała się na planie programu „Jak Oni Śpiewają” i z którym ma dwójkę dzieci. Niestety na początku ubiegłego roku do mediów zaczęły napływać informacje, jakoby para przeżywała kryzys w związku. I chociaż żadne z nich oficjalnie nie skomentowało plotek, wszystko wskazuje na to, że Anna i Marcel postanowili się rozstać. Potwierdzają to również nowe zdjęcia paparazzi, którzy sfotografowali aktorkę na randce z innym mężczyzną.
Jakub Wons ma 38 lat i urodził się w Warszawie. Jest aktorem filmowym, telewizyjnym i teatralnym; zajmuje się również reżyserią i produkcją sztuk teatralnych. Na swoim koncie ma epizodyczne role w takich serialach, jak „Stulecie Winnych”, „M jak Miłość”, „Barwy Szczęścia”, „Ojciec Mateusz”, czy „Na dobre i na złe”. Od 2018 roku występuje w serialu „Klan”, wcielając się w rolę Roberta.
Według serwisu „Pudelek” Anna Mucha i Jakub Wons poznali się podczas prób do spektaklu „Letni Dzień”, z którym jeździli po całej Polsce. Oboje byli wtedy jednak w związkach i na początku połączyła ich jedynie przyjaźń.
Aktor przez 10 lat był żonaty z Hanną Konarowską – córką aktorów Joanny Szczepkowskiej i Mirosława Konarowskiego oraz młodszą siostrą aktorki Marii Konarowskiej. Para rozstała się się w 2018 roku, dziś dzieli opiekę nad 11-letnią córeczką, Zosią.
Jakub Wons jest synem Grzegorza Wonsa, aktora teatralnego i filmowego. Jego ojciec znany jest m.in. jako pan Doradca z Kabaretu Olgi Lipińskiej. Prowadził też teleturniej „Dobra cena” w TVN i jest wykładowcą na PWST w Warszawie.


źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Ani
Anna Maria Mucha (ur. 26 kwietnia 1980 w Warszawie) – polska aktorka niezawodowa, prezenterka, celebrytka.
Ukończyła Liceum im. Stefana Batorego w Warszawie, następnie studiowała w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego[1]. Od września 2007 do lipca 2008 przebywała w Nowym Jorku, gdzie uczęszczała na zajęcia z aktorstwa w szkole Lee Strasberga[1].
Na dużym ekranie zadebiutowała w wieku 9 lat, grając Sabinkę w filmie Andrzeja Wajdy Korczak[1]. Swą pierwszą główną rolę (Karoliny Szymańskiej) zagrała w Przeklętej Ameryce Krzysztofa Tchórzewskiego[1]. Następnie wcieliła się w Dankę Dresner w filmie Lista Schindlera Stevena Spielberga[1]. Następnie wystąpiła w kilku polskich filmach, m.in. Panna Nikt, Chłopaki nie płaczą, Młode wilki 1/2.
Zagrała w kilku spektaklach Teatru Telewizji[1].
Od 2003 odgrywa rolę Magdy Marszałek w serialu TVP2 M jak miłość[1]. W latach 2010–2011 grała główną rolę bokserki Moniki Milewskiej w serialu TVN Prosto w serce.
Wystąpiła w teledysku do piosenki Kayah i Krzysztofa Kiljańskiego „Prócz ciebie nic” (2005). Pracowała w Radiu Bis oraz rozgłośni radiowej Radiostacja. W ramach współpracy ze stacją telewizyjną TVN była reporterką programu Dzień dobry TVN, dla którego prowadziła cykl podróżniczy Mucha nie siada[1]. Była uczestniczką programu rozrywkowego Jak oni śpiewają (2008) i zwyciężyła w finale dziesiątej edycji programu Taniec z gwiazdami (2009)[2]. Kryształową Kulę, nagrodę za wygraną w programie, przekazała na rzecz Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Ponadto była jurorką w piątej edycji programu You Can Dance – Po prostu tańcz (2010) oraz drugiej edycji programu Dance Dance Dance (2020)[3] i kapitanką jednej z drużyn w teleturnieju To był rok! (2019). Była gościem w talk-shows Kuba Wojewódzki (2006, 2008) i Szymon Majewski Show (2007, 2009). Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz