Anna Guzik i Wojciech Tylka spodziewają się dziecka?


guzik-tylkaAnna Guzik w ciąży! Aktorka długo ukrywała swój błogosławiony stan, teraz to już pewne Guzik zostanie mamą! Zaledwie kilka miesięcy temu córki Anny obchodziły pierwsze urodziny, a już dziś okazuje się, że niedługo na świecie pojawi się kolejne dziecko aktorki.
To wielka niespodzianka dla fanów gwiazdy, bowiem jeszcze parę miesięcy temu Guzik zapytana o to, czy spodziewa się dziecka, powiedziała, że nie planuje komentować tych doniesień. Dziś już wiadomo – Anna jest w ciąży! Kiedy na świecie pojawi się trzecie dziecko aktorki?
Przypomnijmy, że Guzik (40) w ubiegłym roku po raz pierwszy została mamą. Wówczas na świecie pojawiły się bliźniaczki – dziewczynki Barbara i Nina. Teraz okazuje się, że dla swoich fanów aktorka ma kolejną dobrą wiadomość. Anna spodziewa się dziecka! To kolejna gwiazda w polskim show-biznesie, która już niedługo zostanie mamą. Na świecie lada dzień pojawią się także dzieci Pauliny Krupińskiej i Zosi Ślotały. Niedawno zaś mamą została Anna Lewandowska oraz Otylia Jędrzejczak. Obie w pełni cieszą się macierzyństwem.
Dziś okazało się, że Guzik jest w ciąży! Patrząc na najnowsze zdjęcia aktorki nikt nie miałby wątpliwości. Gwiazda serialu „Na Wspólnej” promienieje! Te zdjęcia rozwiewają wszelkie wątpliwości. Anna jest w ciąży! Chłopiec czy dziewczynka? Jak na razie – nie wiadomo. Oficjalnie Guzik nie skomentowała doniesień o swoim błogosławionym stanie, ale na jej Facebooku pojawiły się zdjęcia, na których widać wyraźnie jej zaokrąglony ciążowy brzuszek. Będzie to trzecie dziecko Anny Guzik i jej męża, Wojciecha Tylki.
źródło: gala.pl
Biografia Ani
Anna Guzik-Tylka (ur. 15 sierpnia 1976 w Katowicach[2]) – polska aktorka serialowa, filmowa i teatralna.
Ukończyła VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicach, a w 1999 roku wrocławską filię Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Występuje w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej. Na deskach teatru zadebiutowała rolą Matty w Czyż nie dobija się koni?.
Jest brązową medalistką Akademickich Mistrzostw Polski w piłce ręcznej. W 2002 roku nagrodzona została dyplomem Prezydenta Miasta Bielska-Białej za twórczą i inspirującą pracę na scenie. Ponadto, otrzymała drugą nagrodę w I Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Słowa Verba Sacra, natomiast w 2000 roku otrzymała Laur Dembowskiego – nagrodę ZASPu za debiut sceniczny.
W 2013 roku zawarła związek małżeński z Wojciechem Tylką[3]. W marcu 2016 urodziła córki bliźniaczki[4].
W 2007 roku Anna Guzik wzięła udział w VI edycji programu TVN – Taniec z gwiazdami. Jej partnerem został Łukasz Czarnecki, z którym wygrała program.
Pierwszą „10” para zdobyła za quickstepa w 2. odcinku, który odbył się 16 września 2007 roku, natomiast komplet ˌˌdziesiątekˈˈ Anna z Łukaszem zdobyli po raz pierwszy w 11. odcinku, kiedy wykonali tango argentyńskie. 25 listopada 2007 roku, Anna i Łukasz wygrali VI edycję programu, pokonując w finale Justynę Steczkowską i Stefano Terrazzino.
Mimo zwycięstwa, Anna i Łukasz wygrali tylko 2 z 12 odcinków (4. oraz finałowy). Para zdobyła trzy razy maksymalną ilość punktów – za tango argentyńskie w 11. odcinku oraz za tango i freestyle w 12. odcinku.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz