Anna Dereszowska i jej partner spodziewają się dziecka


dereszowska-duniakAnna Dereszowska (40 l.) nie posiada się z radości! Aktorka opublikowała na Instagramie wzruszające zdjęcie, które potwierdziło plotki.

Ania rzadko udziela wywiadów i stara się chronić swoje prywatne życie. Gwiazda stroni od celebryckich imprez, gdyż zdecydowanie bardziej woli czas spędzać z rodziną.

Prywatnie Ania związana jest z Danielem Duniakiem, z którym ma 6-letniego synka Maksa. Gwiazda jest również mamą 13-letniej Leny, która jest owocem jej związku z aktorem Piotrem Grabowskim.

Teraz rodzina aktorki znów się powiększy! Jak donosi „Pudelek”, Anna jest w ciąży! Ania ma być w drugim trymestrze ciąży i podobno czuje się dobrze.

Jej błogosławiony stan nie przeszkadza jej na szczęście w realizacji zdjęć do seriali. Gwiazda spędza teraz czas na planie hitowego serialu „Komisarz Mama”.

Zdjęcia do tej transzy serialu kończą się w połowie lipca, więc do tego czasu produkcji uda się kadrować ujęcia tak, żeby nie było widać ciążowego brzuszka
zdradza informator „Pudelka”.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Ani

Anna Dagmara Dereszowska (ur. 7 stycznia 1981 w Mikołowie) – polska aktorka teatralno-musicalowa, filmowa i telewizyjna oraz piosenkarka. Na stałe związana z teatrem muzycznym Studio Buffo w Warszawie.

Jest córką Krzysztofa Dereszowskiego i Dagmary Kufiety-Dereszowskiej (1943-1990). Matka aktorki zmarła, gdy córka miała dziewięć lat. Ma starszego brata Andrzeja oraz młodszą siostrę przyrodnią Julię[1].

W 1999 ukończyła Prywatne Studium Muzyczne w Mikołowie pod patronatem ISME w klasie fortepianu. Jest też absolwentką III Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Katowicach. W 2003 ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie.

14 września 2002 debiutowała rolą Marii Antonownej w Rewizorze Mikołaja Gogola w reż. Andrzeja Domalika na scenie Teatru Dramatycznego w Warszawie. Od 2003 jest aktorką Teatru Dramatycznego w Warszawie. Współpracuje z warszawskimi teatrami Studio Buffo i Teatr Syrena. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Kim jest Daniel Duniak?

„Mężczyzna jest od aktorki młodszy o cztery lata. Na co dzień fotograf pracuje w jednym z dużych korporacji” – czytamy w serwisie kobietaistyl.pl w artykule ze stycznia 2021.

(Odwiedzono: 102 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *