Anna Dereszowska i Daniel Duniak zaręczyli się


dereszowska-duniakAnna Dereszowska znów zaskakuje. Zaledwie po czterech miesiącach znajomości z nowym chłopakiem przyjęła jego oświadczyny.

Od pewnego czasu aktorka widywana jest z nowym facetem, fotografem Danielem.
Para poznała się na wyjeździe dla gwiazd na kanaryjską wyspę Lanzarote.
Mężczyzna pojechał tam, aby porobić zdjęcia gwiazdom do kolorowego magazynu. Od początku podobno dość mocno zauroczył się Dereszowską.

„Spędzili razem prawie dwa dni non stop. Ania działa na mężczyzn w taki sposób, że błyskawicznie tracą dla niej głowę. Daniel był pod wrażeniem” – mówi „Grazii” jeden ze świadków ich pierwszego spotkania.

anna-dereszowskaPotem jakoś wszystko bardzo szybko się potoczyło. Anka dała mu swój numer, umówili się na randkę. Ostatnio zaczął nawet u niej pomieszkiwać.
Znajomi gwiazdy są zaskoczeni, że nieufna i poraniona po rozstaniu z Grabowskim Anna, tak szybko zaufała kolejnemu mężczyźnie.
Ich zaskoczenie było zapewne tym większe, gdy dowiedzieli się, że aktorka już zaręczyła się z fotografem!

„W połowie grudnia gruchnęła wieść o tym, że Anna i Daniel są zaręczeni. Danie oświadczył się Ani, a ona od razu powiedziała: tak!” – informuje magazyn.

Niesamowite, że Dereszowska przez sześć lat związku z Grabowskim regularnie odrzucała jego oświadczyny, deklarując, że ślub nie ma dla niej znaczenia, a teraz bez wahania się zgodziła.
źródło: pomponik.pl
Tagi: [semantic_tags]
dereszowska-pierscionek

(Odwiedzono 292 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *