Anna Dereszowska i Daniel Duniak są już po ślubie?


dereszowska-duniakAnna Dereszowska od niespełna dwóch lat jest związana z Danielem Duniakiem, który jest ojcem jej urodzonego latem synka.

Choć gwiazda wielokrotnie wprost mówiła, że nie potrzebuje do szczęścia ślubu, to dziennikarze wciąż dopytują ją o zmianę zdania w tej kwestii.

Teraz może się okazać, że Dereszowska nie tylko zmieniła swoje podejście do ślubu, ale w dodatku… już jest żoną Duniaka! Jak donosi bowiem tygodnik „Twoje Imperium”, niedawno gwiazda została przyłapana przez paparazzich z pierścionkiem na placu, który do złudzenia przypominał obrączkę!

Sama aktorka postanowiła podgrzać atmosferę wokół ślubu.

– Z zasady nie komentuję swojego życia, więc pozostawię państwu domysły, czy to jest na pewno obrączka ślubna – tak Anna Dereszowska skomentowała plotki.

Zatem musimy pozostać w niewiedzy.
źródło: gala.pl
tagi: wyszła za mąż, to jego żona

Biografia Anny

Anna Dereszowska (ur. 7 stycznia 1981 w Mikołowie) – polska aktorka teatralno-musicalowa, a także filmowa oraz wokalistka. Na stałe związana z teatrem muzycznym Studio Buffo w Warszawie.

W 1999 ukończyła Prywatne Studium Muzyczne w Mikołowie pod patronatem ISME w klasie fortepianu. Jest też absolwentką III Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Katowicach. W 2003 ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Od 2003 jest aktorką Teatru Dramatycznego w Warszawie, współpracuje także z warszawskimi teatrami Studio Buffo i Teatr Syrena. Występuje w popularnych serialach telewizyjnych np. Złotopolscy, Glina, Tango z aniołem, Klub szalonych dziewic, Prawo Agaty, Przyjaciółki.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 71 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)