Anna Cieślak i Przemysław Wyszyński zaręczyli się


Cieslak WyszynskiKiedy kilka miesięcy temu Anna Cieślak (34 l.) przedstawiła rodzicom nowego chłopaka, Przemka Wyszyńskiego (28 l.), jej ojciec odetchnął z ulgą. Podobno od razu zadzwonił do brata Bronisława Cieślaka (71 l.), by podzielić się z nim nowiną, że córka wreszcie wyleczyła złamane serce po rozstaniu z Czesławem Mozilem (36 l.). Tata aktorki nigdy nie krył, że ekscentryczny muzyk nie był jego faworytem.
Co innego Wyszyński, młody aktor, związany z warszawskim Teatrem Polskim. Spodobało mu się, że chłopak ma nienaganne maniery i sprawia wrażenie mężczyzny, który potrafi zaopiekować się kobietą, którą kocha. Dlatego cała rodzina aktorki z radością przyjęła wieść, że Przemek poprosił Anię o rękę, a ona się zgodziła.
Cieślak oficjalnie na temat oświadczyn milczy. – Jestem szczęśliwa. Moje serce jest zajęte i raduje się – powiedziała w wywiadzie po tym, jak paparazzi po raz pierwszy sfotografowali ją w towarzystwie Przemka. Było to podczas imprezy plenerowej Vip Cross 2015 na początku maja tego roku. Wtedy jeszcze twierdziła, że z Przemkiem łączy ją jedynie przyjaźń. Półtora miesiąca później, gdy oboje zjawili się w Sopocie i wkroczyli, trzymając się za ręce, do sali, w której odbywała się gala finałowa Festiwalu Dwa Teatry, nikt nie miał już wątpliwości, że są razem.
Anna i Przemek poznali się wiosną ubiegłego roku podczas prób do spektaklu „Król Lear” w Teatrze Polskim. On podobał jej się jako aktor i mężczyzna, ale traktowała go jak kumpla. W końcu jednak dała się namówić do pójścia po jednej z prób na kawę. Wtedy zaiskrzyło. Znajomość udało się długo utrzymać w tajemnicy przed mediami. Teraz, gdy są już po zaręczynach, nie uciekają przed fotoreporterami i nie kryją, że świetnie się czują w swoim towarzystwie.
Najbliższe tygodnie będą pierwszym poważnym sprawdzianem ich związku. Cieślak wkrótce rozpocznie treningi do występu w 4. edycji „Tańca z Gwiazdami” w Polsacie i będzie spędzać czas w ramionach innego mężczyzny. Wyszyński jest jednak pewny, że udział ukochanej w popularnym show nie popsuje relacji między nimi. Będzie jej kibicował i mocno trzymał za nią kciuki, siedząc w każdy piątek na widowni.
źródło: pomponik.pl