Ania Wendzikowska ma nowego partnera


Anna WendzikowskaAnia Wendzikowska znów jest zakochana! Dziennikarka niedawno rozstała się z ojcem swojego drugiego dziecka, Janem Bazylem, ale jak się okazuje, znalazła już pocieszenie w ramionach innego mężczyzny. O tym, że ma nowego partnera, Wendzikowska wygadała się na Instagramie.
Dziennikarka niedawno po raz drugi została mamą, ale zamiast spędzać czas z nowo narodzoną córeczką Antosią, i z jej tatą, Janem Bazylem u boku, okazało się że córkę musi wychowywać sama. Wkrótce po porodzie Wendzikowska rozstała się z ojcem swojego drugiego dziecka. Było to o tyle zaskakujące, że przez cały okres trwania ciąży, życie pary na Instagramie, wyglądało jak bajka. Partner towarzyszył jej w dalekich wyjazdach, wydawało się, że niemal cały czas jest przy niej i z niecierpliwością oczekuje narodzin dziecka. W rzeczywistości było jednak inaczej. Podobno tuż po porodzie para zaczęła przechodzić kryzys. Przypomnijmy, że wkrótce po narodzinach swojej pierwszej córki, Kornelii, Ania rozstała się także z jej ojcem – Patrykiem Ignaczakiem.
Wendzikowska pozbierała się jednak po rozstaniu z Janem Bazylem i jak się okazuje, ma już nowego partnera! Dziennikarka sama wygadała się na temat swojego związku na Instagramie. Pod jednym ze zdjęć, fanka zapytała ją, kto robi jej takie piękne zdjęcia.
Ania odpowiedziała:
„Mój facet. Też nie lubi, chociaż ma do tego talent” – natychmiast odpisała dziennikarka.
Takiego wyznania się nie spodziewaliśmy! Myślicie, że wkrótce możemy liczyć na wspólne zdjęcie Wendzikowskiej z nowym chłopakiem?

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Ani
Anna Wendzikowska (ur. 7 września 1981 w Warszawie) – polska aktorka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Korespondentka programu Dzień dobry TVN.
Jest absolwentką Liceum im. Stefana Batorego w Warszawie. Studiowała w Prywatnej Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie, w krakowskim studiu Lart. Rozpoczęła również studia dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim, jednak zakończyła je w Londynie, dokąd wyjechała w 2005.
W 2007 wystąpiła w teledysku do piosenki „Kill The Pain” zespołu Poise Rite. Występuje w serialu TVP2 M jak miłość, w którym wciela się w rolę Moniki.
Od września do października 2011 brała udział w trzynastej edycji programu TVN Taniec z gwiazdami. Jej partnerem tanecznym był Michał Stukan, z którym zajęła 10. miejsce. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o Instagramie (o którym wspomina artykuł)
Instagram – fotograficzny serwis społecznościowy hostingu zdjęć, połączony z aplikacją o tej samej nazwie (dostępną na systemy operacyjne Windows Phone, iOS i Android)[2], który umożliwia użytkownikom edycję zdjęć i filmów, stosowanie do nich filtrów cyfrowych oraz udostępnianie ich w różnych serwisach społecznościowych[3]. Charakterystyczną cechą aplikacji był nadawany zdjęciom kwadratowy kształt, podobnie jak w aparatach fotograficznych marki Kodak serii Instamatic, aparatach do fotografii błyskawicznej firmy Polaroid oraz w średnioformatowych aparatach formatu 6×6 w przeciwieństwie do proporcji obrazu 4:3, który jest wykorzystywany przez większość aparatów fotograficznych oraz urządzeń mobilnych dysponujących funkcją foto. 27 sierpnia 2015 roku udostępniono możliwość umieszczania zdjęć i filmów w innych formatach obrazu[4]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz