Ania Wendzikowska i jej chłopak się rozstali?


Ania Wendzikowska niedawno ponownie została matką. W sieci pojawiły się plotki, że dziennikarka właśnie zakończyła związek z Janem Bazylem, czyli ojcem swojego drugiego dziecka.

Portale o celebrytach obiegła właśnie informacja o tym, że popularna dziennikarka rozstała się ze swoim chłopakiem. Przypomnijmy, że warszawski biznesmen jest ojcem drugiego dziecka Ani, o którego narodzinach gwiazda TVN poinformowała fanów i media pod koniec października. Czy znane są jakieś szczegóły tego rozstania? Sprawdź poniżej co wiemy.

Wendzikowska zanim poznała Bazyla, była w związku z wokalistą zespołu AudioFeels, Patrykiem Ignaczakiem. W styczniu 2015 roku para przywitała na świecie córkę, Kornelię. Ich związek zakończył się po trzech latach. Korespondentka „Dzień Dobry TVN” na początku ukrywała tożsamość swojego nowego chłopaka, ale po paru miesiącach media i tak dowiedziały się, że tajemniczym wybrankiem gwiazdy jest prezes zarządu jednej z dużych spółek inwestycyjnych.

Gdy na świat przyszła ich córeczka, Antonina, wyglądała na to, że życie rodzinne Ani w końcu wygląda tak, jak to sobie wymarzyła. Wszystko wskazuje jednak na to, że ten związek niestety też nie wytrzymał próby czasu. Decyzję o rozstaniu rzekomo miał podjąć Jan Bazyl.

– Wszystko rozegrało się w ciągu ostatnich dwóch tygodni. – donosi informator Pudelka.

Dziennikarka na razie nie komentuje doniesień na temat swojego związku. Na profilu dziennikarki na Instagramie wciąż można znaleźć jej wspólne zdjęcia z partnerem.


źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Ani

Anna Wendzikowska (ur. 7 września 1981 w Warszawie) – polska aktorka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Korespondentka programu Dzień dobry TVN.

Jest absolwentką Liceum im. Stefana Batorego w Warszawie. Studiowała w Prywatnej Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie, w krakowskim studiu Lart. Rozpoczęła również studia dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim, jednak zakończyła je w Londynie, dokąd wyjechała w 2005.

W 2007 wystąpiła w teledysku do piosenki „Kill The Pain” zespołu Poise Rite. Występuje w serialu TVP2 M jak miłość, w którym wciela się w rolę Moniki.

Od września do października 2011 brała udział w trzynastej edycji programu TVN Taniec z gwiazdami. Jej partnerem tanecznym był Michał Stukan, z którym zajęła 10. miejsce. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o programie Dzień dobry TVN, w którym Ania jest korespondentką

Dzień dobry TVN (DD TVN) – poranny magazyn (morning show) telewizji TVN, nadawany 7 dni w tygodniu od 8:00 do 10:55. Trzon programu stanowią rozmowy z zaproszonymi gośćmi. Inne stałe elementy to kącik kulinarny, relacje reporterów, cykliczne bloki i prognoza pogody. 28 listopada 2013 wyemitowano 2000 wydanie programu.

Program reemitowany jest także na antenie polonijnej stacji iTVN.

Od 2010 w czasie wakacji letnich program ten jest zastępowany przez Dzień dobry wakacje, który jest emitowany wyłącznie w weekendy. Oprócz tego, po głównym wydaniu programu emitowana była seria Dzień dobry TVN extra, prezentująca wywiady z aktorami filmów. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 66 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *