Ania Lewandowska i jej mąż spędzili Sylwestra w Dubaju

Ania Lewandowska i jej mąż Robert Lewandowski w Dubaju przywitali nowy rok. Sylwestra 2017 Lewandowscy spędzili m.in. w towarzystwie Sławomira i Anny Peszko. Było bardzo luksusowo! Ania miała na sobie ażurową „małą czarną” uwielbianej przez gwiazdy (w tym Weronikę Rosati i Małgorzatę Rozenek) marki Self Portrait, a Robert elegancki garnitur.
Lewandowscy polecieli do Dubaju od razu po Świętach Bożego Narodzenia, które spędzili w Polsce w rodzinnym gronie w swojej willi na Mazurach. Do Dubaju zabrali 7-miesięczną córkę Klarę. Dzień przed sylwestrem bawili się z córeczką w basenach przed swoim hotelem. W Dubaju w tym samym czasie byli też Doda i Emil Stępień, ale na razie nie wiadomo, czy spotkali się z Lewandowskimi. Dużo polskich gwiazd zdecydowało się na zagranicznego sylwestra – Anna Wendzikowska z nowym partnerem i córeczką Kornelią świętowali nowy rok na Zanzibarze, Joanna Przetakiewicz i Anja Rubik w Szwajcarii, a Joanna Horodyńska z przyjaciółmi poleciała aż na Sri Lankę.


źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Ani
Anna Lewandowska, z domu Stachurska (ur. 7 września 1988 w Łodzi[1]) – polska sportsmenka, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, specjalista do spraw żywienia, zawodniczka karate KK Pruszków[2] oraz reprezentantka kraju w karate tradycyjnym. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Świata, Europy i Polski. Żona piłkarza Roberta Lewandowskiego.
Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Pracę magisterską obroniła w 2013 roku.
Kilka słów z Wikipedii o Robercie
Robert Lewandowski (ur. 21 sierpnia 1988 w Warszawie) – polski piłkarz występujący na pozycji napastnika w niemieckim klubie Bayern Monachium oraz w reprezentacji Polski, której jest kapitanem[2]. Członek Klubu Wybitnego Reprezentanta[3]. Uczestnik Mistrzostw Europy 2012 i 2016.
Wychowanek Varsovii Warszawa. W swojej karierze reprezentował także barwy Delty Warszawa, Legii II Warszawa, Znicza Pruszków, Lecha Poznań oraz Borussii Dortmund.
Karierę zaczynał w Partyzancie Leszno, nie był jednak zawodnikiem tego klubu, a jedynie mógł uczestniczyć w treningach dzięki ojcu, który tam pracował[4]. W 1997 trafił do Varsovii Warszawa, gdzie grał przez 7 lat[5][6]. Występował także w Delcie Warszawa. W stołecznym klubie grał do lata 2005 i strzelił dla niego w IV lidze cztery bramki[7].
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz