Ania Karwan ma chłopaka?


Uczestniczka „The Voice of Poland” po raz pierwszy odniosła się do plotek o jej bliskiej zażyłości z Błażejem Szychowskim…
Jakiś czas temu do mediów trafiły zdjęcia Ani Karwan i tancerza, który zasłynął związkiem z Dodą i kłótniami o pieniądze z Edytą Górniak.

Od razu pojawiły się plotki, że uczestniczka show TVP i tancerz mają romans. Sami zainteresowani nie komentowali sprawy, co potęgowało tylko wrażenie, że coś jest na rzeczy.

Po paru miesiącach głos w tej sprawia wokalistka postanowiła jednak zabrać.

Tancerza uważa za swojego bliskiego przyjaciela, który wspiera ją w życiu zawodowym i prywatnym. Twierdzi, że były chłopak Dody to dobry człowiek, który zasługuje na spełnienie w życiu.

Wokalistka dementuje jednak te informacje, choć przyznaje, że były chłopak Dody zajmuje wyjątkowe miejsce w jej życiu.

„Nie jesteśmy parą z Błażejem Szychowskim, jesteśmy super znajomymi, przyjaciółmi, nasza znajomość to ogromne wsparcie i dopingowanie siebie nawzajem w życiu prywatnym i zawodowym” – mówi Karwan agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Wokalistka zaznacza, że relacje miłosne to naturalny element życia człowieka, ona także – jako kobieta z krwi i kości – ma więc za sobą kilka związków z mężczyznami. To, co łączy ją z Błażejem określa mianem bardzo miłej relacji.

„Uważam go za fajnego, dobrego człowieka, jest ogromnym wsparciem. Jesteśmy na etapie bardzo dojrzałej przyjaźni, życzę mu aby odnalazł w życiu miłość i spełnienie, bo jest fantastycznym człowiekiem” – zachwala Szychowskiego.
źródło: pomponik.pl
tagi: Anna Karwan

Kilka słów z Wikipedii o The Voice of Poland

The Voice of Poland – polski program telewizyjny typu talent show, emitowany przez stację telewizyjną TVP2. Jego premiera odbyła się 3 września 2011[1].

The Voice of Poland jest adaptacją formatu The Voice[2]. Celem programu jest odkrycie talentów wokalnych z warunkiem ukończenia przez uczestników 15 lat[3]. Nagrodę główną stanowi propozycja kontraktu fonograficznego z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska oraz tytuł Najlepszego głosu w Polsce[3], a od trzeciej edycji zwycięzca otrzymuje również nagrodę pieniężną w wysokości 50 tysięcy złotych[4]. Program od pierwszej edycji jest emitowany w sobotę o 20:05. Powtórki emitowane są w niedzielę o godzinie 16:15.

Program produkowany jest przez Rochstar na zlecenie Telewizji Polskiej. Wszystkie odcinki realizowane są w Warszawie – tytuły poszczególnych części „Przesłuchań w ciemno”, odwołujące się do regionów Polski, dotyczą jedynie miejsca pochodzenia uczestników. W pierwszej edycji etap przesłuchań w ciemno kręcony był w siedzibie TVP przy ul. Woronicza, zaś etapy bitew i koncertów na żywo w warszawskim ośrodku ATM Grupy przy ul. Wał Miedzeszyński. Od drugiej edycji wszystkie etapy realizowane są w ostatnim z tych miejsc.

Talent show można obejrzeć w internecie za pośrednictwem serwisu Vod.tvp.pl od 1 czerwca 2012 także w jakości HD[5]. Od szóstej edycji jest dostępna aplikacja The Voice of Poland – Zostań Trenerem![6].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 206 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *