Angelina Jolie ma nowego chłopaka?


Angelina Jolie (41 l.) i Brad Pitt (53 l.) od niedawna nie są już razem. To zszokowało ich fanów, którzy początkowo nie mogli uwierzyć w tę wiadomość. Tymczasem w mediach aż huczy od plotek, kto zastąpi Brada u boku aktorki.

Rozstanie Angeliny i Pitta zaskoczyło wszystkich. Przez kilka miesięcy nie milkły spekulacje. Gdy jednak kurz nieco opadł, pojawiły się pytania o przyszłość.

Coraz więcej wskazuje na to, że aktorka, jeśli nie nową miłość, to przynajmniej nowego przyjaciela już ma. Jest nim człowiek wielu talentów Jared Leto (45 l.). Reżyser, model, wokalista i gitarzysta zespołu „30 Second sto Mars”, ale też aktor. W 2014 roku, za rolę w filmie „Witaj w klubie”, otrzymał Oscara w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy.

Nie wszyscy sądzą, że Jolie i Leto łączy romans. Większość ich wspólnych znajomych bardziej jest przychylna tezie, że w trudnych dla aktorki momentach znalazła ona w osobie Jareda pokrewną duszę. Kogoś, kto potrafi jej słuchać, pocieszać i zawsze poda pomocną dłoń.

Kto wie, jak z czasem potoczy się ta znajomość? Może wkrótce okaże się, że to coś więcej niż tylko bliska przyjaźń…
źródło: pomponik.pl
tagi: nowy partner, nowa dziewczyna, nowa partnerka

Biografia Angeliny

Angelina Jolie, właśc. Angelina Jolie Voight (ur. 4 czerwca 1975 w Los Angeles) – amerykańska aktorka, ambasador dobrej woli UNHCR oraz członkini Rady Stosunków Międzynarodowych, zdobywczyni Oscara, trzech Złotych Globów i Nagrody Gildii Aktorów Filmowych.

Choć na dużym ekranie po raz pierwszy pojawiła się w 1982 roku, grając u boku swego ojca Jona Voighta w filmie Szukając wyjścia, prawdziwą karierę filmową rozpoczęła dekadę później od niskobudżetowej produkcji pt. Cyborg 2: Szklany cień (1993). Jej pierwszą znaczącą rolą była postać Kate Libby w Hakerach (1995). Następnie wystąpiła w docenionym przez krytyków filmie biograficznym George Wallace (1997) oraz w obrazie pt. Gia (1999). W roku 2000 Jolie otrzymała Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w dramacie Przerwana lekcja muzyki (1999). Międzynarodową sławę zyskała dzięki roli bohaterki popularnej serii gier komputerowych Lary Croft w filmie Lara Croft: Tomb Raider (2001) i Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia (2003). Od tamtej pory stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej opłacanych aktorek Hollywood[1]. Jej największym sukcesem komercyjnym był udział w komedii sensacyjnej Mr. & Mrs. Smith (2005), a także w filmie animowanym pt. Kung Fu Panda (2008)[2]. W 2003 roku zagrała w teledysku do piosenki Did my Time zespołu Korn.

Po dwóch nieudanych małżeństwach z Jonnym Lee Millerem i Billym Bobem Thorntonem, Jolie związała się z aktorem Bradem Pittem[3], z którym ma troje biologicznych dzieci (Shiloh, Knoxa i Vivienne) oraz troje adoptowanych (Maddoxa, Pax i Zaharę). Aktywnie angażuje się w działalność humanitarną na całym świecie, szczególnie w pomoc uchodźcom w ramach ONZ.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Jareda

Jared Joseph Leto (ur. 26 grudnia 1971 w Bossier City w Luizjanie[1]) – amerykański aktor, reżyser, model, wokalista i gitarzysta zespołu 30 Seconds to Mars, laureat nagrody Oscara za najlepszą rolę drugoplanową w filmie Witaj w klubie[2].

W 1994 roku Jared zagrał wraz z Alicią Silverstone w Zimni i szaleni. W kolejnym roku wystąpił w Skrawkach życia, a w 1996 roku grał z Cristiną Ricci w filmie Ostatnie takie lato. W 1997 pracował z Danny Gloverem i Dennisem Quaidem w Śledztwie nad przepaścią oraz sam wystąpił w Prefontaine. W 1998 roku Jared pojawił się w Cienkiej czerwonej linii. Główną rolę zagrał w filmach Ulice Strachu i Namiętność i zdrada. W 1999 roku otrzymał małą, kontrowersyjną rolę w Podziemnym kręgu. W 2000 roku zagrał dwie role w American Psycho i Requiem dla snu, które przyniosły mu prawdziwą sławę. Pojawił się również w Sunset Strip w 2000 roku, Highway w 2001, Azylu w 2002, oraz w swych ostatnich rolach jako wierny przyjaciel króla Macedonii w filmie Aleksander w 2004, jako Vitaly Orlov w Pan życia i śmierci (2005), Raymond Martinez Fernandez w Samotnych sercach (2006), oraz w filmie Rozdział 27, którego był również producentem, i w którym zagrał główną rolę Marka Davida Chapmana. Kolejnym filmem Jareda Leto, jest obraz z 2009 roku, pod tytułem Mr. Nobody, w którym zagrał tytułową rolę.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 20 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *