Angelina kupiła Bradowi wyspę w kształcie serca?


jolie-pittAngelina Jolie i Brad Pitt od lat należą do czołówki najlepiej zarabiających aktorów w Hollywood. Według rankingu magazynu „Forbes”, aktorka zarobiła w zeszłym roku 33 miliony dolarów i uplasowała się na pierwszym miejscu. Nic więc dziwnego, że aktorka mogła pozwolić sobie na podarowanie Bradowi Pittowi niezwykłego prezentu.
Jak donosi bowiem brytyjski tabloid „Daily Mail”, gwiazda kupiła swojemu narzeczonemu na urodziny… wyspę w kształcie serca! Położona kilka kilometrów od wybrzeży Nowego Jorku wyspa kosztowała Angelinę Jolie aż 20 milionów dolarów!
Gwiazdę do zakupu przekonały dwa stojące na wyspie domy, które zbudowano według projektu architekta Franka Lloyda Wrighta. Brad Pitt jest zapalonym miłośnikiem architektury i Jolie wiedziała, że taki prezent będzie miał dla niego wyjątkowe znaczenie.
– Gdy tylko Angelina usłyszała o tym, że wyspa jest na sprzedaż, kazała swoim asystentom zorganizować spotkanie z właścicielami – zdradził „DM” znajomy gwiazdy. – Jest nią zachwycona. Dom będzie idealny na romantyczny wypad albo rodzinne wakacje, a fakt, że wyspa swoim kształtem przypomina serce, na pewno będzie miała dla Brada dużą wartość sentymentalną.
źródło: gala.pl
Wideo – Angelina Jolie i Brad Pitt

Dodaj komentarz