Angelina i Aniston spotkają się na ślubie George’a Clooneya?


clooney-alamuddinNie jest tajemnicą, że stosunki Jennifer Aniston i Angeliny Jolie są bardzo skomplikowane. Aniston długo nie mogła się bowiem pogodzić z faktem, że Jolie odbiła jej męża. Od czasu rozwodu gwiazdy serialu „Przyjaciele” i Brada Pitta minęły lata, ale nie zmienia to faktu, że aktorka unika nowej partnerki byłego męża jak ognia.

Co ciekawe, przez te wszystkie lata obu gwiazdom udało się uniknąć publicznych spotkań, jednak wszystko wskazuje na to, że niebawem obie pojawią się na ważnym wydarzeniu w życiu wspólnego przyjaciela. Mowa o ślubie George’a Clooneya, który zamierza zaprosić na uroczystość Pitta, z którym przyjaźni się od lat, z Angeliną, a także Jennifer.

– Współpracownicy Brada i Jennifer od lat starają się, żeby nie musieli się spotykać na imprezach. Teraz zastanawiają się, co zrobić w związku ze ślubem George’a. George przyjaźni się z Jennifer i Justinem. Spędził z nimi sylwestra w Meksyku. Uważa, że to najwyższy czas, by Jen stanęła z Angeliną twarzą w twarz – powiedział informator magazynu „Heat”.

Oby tylko obie gwiazdy nie musiały siedzieć blisko siebie! Nie wiadomo jak mogłoby się to skończyć…
źródło: gala.pl

(Odwiedzono 72 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *