Aneta Zając i jej partner rozstali się?


aneta zajacDwóch synków aktorki: Michał i Robert (6 l.) spędzało beztroskie wakacje na Mazurach ze swoim tatą Mikołajem Krawczykiem (36 l.). W tym czasie Aneta Zając cieszyła się słońcem Sycylii podczas tanecznego obozu z gwiazdami zorganizowanego przez przyjaciela, Stefano Terrazzino (38 l.).

Aktorka zamieszczała na Instagramie zdjęcia z tej wyprawy, na których eksponuje wysmukloną tańcem figurę w bardzo śmiałych pozach. Z zalotnym spojrzeniem, uśmiechem na twarzy, wygląda na osobę, która świat ma u swoich stóp. Taniec i zabawa pozwoliły jej zapomnieć o kolejnym związku.

Wyjazd przyszedł w najlepszym momencie. Aneta chciała zapomnieć o tym, co ostatnio wydarzyło się w jej życiu. W sprawach zawodowych nie ma powodu do narzekań – jej rola w serialu „Pierwsza miłość” nie jest zagrożona. Ale w delikatnej kwestii uczuć aktorka już takiego szczęścia nie ma.

Dwa lata temu była szczęśliwa i zakochana. Związała się z fotografem robiącym zdjęcia na jej kulinarnego bloga. Znajomość z miesiąca na miesiąc nabierała barw, Zając poznała wybranka ze swoimi synami.

Niewiele brakowało, by zamieszkali razem w jej nowym apartamencie w Wilanowie, który urządziła za wygraną w show „Taniec z gwiazdami” w 2014 r. Ostatecznie związek się… rozpadł.

Na Sycylii Aneta pojawiła się już jako singielka. Drogi jej i partnera właśnie się rozeszły. Na szczęście z pomocą roztańczonych przyjaciół na Sycylii szybko wróciła do formy. Na zamieszczonych na Instagramie zdjęciach Zając nie wygląda na kobietę przegraną i rozpaczającą, a wręcz przeciwnie – sprawia wrażenie zadowolonej z życia i pewnej swojej wartości.

Koledzy z serialu „Pierwsza miłość”, do którego zdjęcia rozpoczęły się we Wrocławiu, także podkreślają, że aktorka wróciła na plan z nową energią, jest bardziej radosna niż zwykle.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Biografia Anety

Aneta Zając (ur. 19 kwietnia 1982 w Warszawie) – polska aktorka.

Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie, w klasie fortepianu[1]. Uczęszczała do XLIV LO w Warszawie[2] i wówczas w Teatrze Buffo uczęszczała na zajęcia z akrobatyki i tańca nowoczesnego[3]. W 2006 ukończyła studia w PWSFTviT w Łodzi, na które dostała się za drugim podejściem[3].

W telewizji debiutowała jako jedna z solistek Fasolek, a jako aktorka w serialu TVP2 Na dobre i na złe (2000–2001)[3]. W telenoweli Plebania, przez dwa lata grała postać Anety Kurowskiej[3]. Od 2004 gra główną rolę w serialu Pierwsza miłość[2]. W 2006 zagrała w sztuce Przyjazne dusze we wrocławskim Teatrze Komedia[1].

W 2008 brała udział w III edycji programu Jak oni śpiewają. Zajęła 5. miejsce spośród 13 uczestników[4].

W 2014 wygrała pierwszą edycję programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami[5], emitowanego przez telewizję Polsat. Jej partnerem tanecznym i trenerem był Stefano Terrazzino. W nagrodę otrzymała Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych[6].

W 2015 otrzymała nominację do nagrody Klaps w plebiscycie Niegrzeczni 2015 w kategorii Sztuka aktorska[7].

Ma młodszego brata Karola (ur. 1984)[2]. Na początku 2012, po siedmiu latach związku, rozstała się z Mikołajem Krawczykiem[8], z którym ma dwóch synów – bliźniaków Roberta i Michała[9][10].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 64 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *