Andrzej Grabowski i jego żona wzięli rozwód


Grabowski i KruszewskaAndrzej Grabowski (65 l.) i Anita Kruszewska-Grabowska (48 l.) w końcu po długiej sądowej batalii doszli do porozumienia i sąd mógł orzec rozwód. Aktor i jego żona byli małżeństwem przez 9 lat. Para poznała się na planie serialu „Tylko miłość”.
Oboje byli już po pewnych zawodach miłosnych i od razu wpadli sobie w oko. W czerwcu 2009 roku wzięli ślub. Niestety po latach miłość wygasła i para postanowiła się rozstać. Jednak pojawił się pewien problem, który sprawił, że sprawa rozwodowa ciągnęła się miesiącami.
„Andrzej chciał dać Anicie 50 tys. zł, ale ona się na to nie zgodziła. Musi zapłacić milion złotych” – ujawnia znajomy popularnego aktora.
Kłótnia o pieniądze spowodowała, że byli małżonkowie długo nie mogli dojść do porozumienia, ale jednak po długich pertraktacjach udało się.
„Sprawa nie była łatwa, ale cieszę się, że strony doszły do porozumienia. Oszczędziło to stresu każdej ze stron” – stwierdził adwokat Grabowskiej w rozmowie z tabloidem „Super Express”.
Rozwód odbył się w Warszawskim sądzie okręgowym, kilka minut po godzinie 11. Ponoć byli małżonkowie podczas rozprawy odnosili się do siebie uprzejmie i z szacunkiem, nie było już śladu po dawnej wrogości.
„Nie było orzekania o winie. Rozwiedliśmy się za porozumieniem stron. Rozwód nie był moim marzeniem, ale cieszę się, że mam to już za sobą” – wyznała w rozmowie z gazetą pani Anita Kruszewska-Grabowska.
źródło: pomponik.pl
Kilka słów z Wikipedii o Andrzeju
Andrzej Grabowski (ur. 15 marca 1952 w Chrzanowie[1]) – polski aktor filmowy, teatralny, kabaretowy i telewizyjny, stand-uper oraz wokalista.
Jego rodzinnym miastem jest małopolska Alwernia, w której mieszkał wraz z braćmi – Mikołajem, aktorem i reżyserem i Wiktorem, inżynierem górnikiem.
W wieku sześciu lat rozpoczął naukę w szkole podstawowej, w wieku siedemnastu lat zdał maturę. Powtarzał trzeci rok studiów[2], w 1974 ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie, niedługo później zaś rozpoczął pracę aktorską na deskach Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, z którym związany był przez wiele następnych lat. Pierwszy sukces osiągnął dzięki roli w spektaklu „Przepraszam, czy tu biją” (Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, reż. Ryszard Smożewski, 1976), za którą otrzymał Nagrodę Młodych Stowarzyszenia Polskich Artystów Teatru i Filmu (SPATiF-u). Za swe role teatralne otrzymał wiele innych nagród i wyróżnień. Niejednokrotnie występował wspólnie ze swoim bratem Mikołajem Grabowskim (również aktorem i reżyserem). Zasłynął również jako konferansjer i kabareciarz o szczególnym talencie komediowym.
źródło: pl.wikipedia.org
Kilka słów o Anicie
O 17 lat młodsza partnerka Grabowskiego, Anita Kruszewska zajmuje się na co dzień charakteryzacją. Pracowała m.in przy takich produkcjach, jak: „Tajemnica twierdzy szyfrów”, „Kasia i Tomek”, „Tylko miłość”, „Sztos 2”, „Komisarz Rozen” oraz „Weekend”. Kruszewska ma na swoim koncie również epizod aktorski. Grała małe role w serialach: „Generał”, „Tylko miłość” oraz „Tajemnica twierdzy szyfrów”.
źródło: mowimyjak.pl