Andrzej Chyra i Magdalena Cielecka ocieplili swoje relacje


cielecka-i-chyraMagdalena Cielecka (44 l.) i Andrzej Chyra (52 l.) byli kiedyś jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Czy nadal ich do siebie ciągnie?
„Bardzo go cenię. Zawsze będzie bliski mojemu sercu, ale przecież od dawna każde z nas ma swoje życie” – mówiła wielokrotnie Cielecka o Chyrze. Chociaż para rozstała się w 2008 r., ich relacja nie przestaje elektryzować.
„Żartujemy, że jeśli dożyjemy późnej starości, to jedno będzie sfotografowane na pogrzebie drugiego z podpisem, w zależności, kto się pierwszy zawinie: 'Kochał ją do końca’ (ja umieram pierwsza) albo 'Kochała go do grobowej deski’ (pierwszy jest Andrzej). Możemy się z tego tylko śmiać” – stwierdziła aktorka.
O ile dla nich jest to temat zamknięty, o tyle ich nowi partnerzy wciąż z rezerwą podchodzili do tej znajomości.
Tak było, gdy w życiu Andrzeja pojawiła się asystentka kierownika produkcji, Paulina Jaroszewicz. Choć jako pierwsza uszczęśliwiła go, dając mu syna, to jednak czuła się niepewnie w towarzystwie Magdy. A już szczególnie zabolała ją informacja, że jej ukochany i jego była zagrają razem kochanków w filmie „Zjednoczone stany miłości”. Gdy więc Andrzej nie przyszedł na premierę, pojawiły się plotki, że wymusiła to na nim partnerka…
Jak udało się dowiedzieć „Na żywo”, niechęć Pauliny do aktorki to już przeszłość. „Potrzebowała czasu, by zrozumieć, że Andrzeja i Magdę łączy tylko przyjaźń” – mówi osoba z ich otoczenia. „Teraz uczy się akceptować fakt, że Cielecka będzie zawsze obecna w jego życiu, zwłaszcza, że mają wspólne grono znajomych” – dodaje.
Dziś Magda coraz częściej spotyka się z Andrzejem i jego partnerką. A niedawno widziano ich na wspólnym spacerze z synem Andrzeja.
źródło: pomponik.pl
Biografia Andrzeja
Andrzej Chyra (ur. 27 sierpnia 1964 w Gryfowie Śląskim) – polski aktor i reżyser.
Jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Lubinie. W 1987 roku ukończył Wydział Aktorski Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, a w 1994, na tej samej uczelni, Wydział Reżyserii.
W filmie zadebiutował w 1993 rolą Benvollo w „Kolejności uczuć” w reżyserii Radosława Piwowarskiego. Pierwszą nagrodę przyniosła mu rola Gerarda Nowaka w filmie „Dług” Krzysztofa Krauzego, za którą w 1999 został uhonorowany w kategorii „pierwszoplanowa rola męska” na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Sukces ten powtórzył w 2005 otrzymując na FPFF w Gdyni nagrodę za rolę w „Komorniku” Feliksa Falka oraz w 2013 z „W imię…” Małgorzaty Szumowskiej. Za role w „Długu” i „Komorniku” został również uhonorowany Polską Nagrodą Filmową – Orłem, do której nominowany był również w 2006 za rolę w filmie Marka Koterskiego „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”.
Laureat Nagrody im. Aleksandra Zelwerowicza – przyznawanej przez redakcję miesięcznika „Teatr” – za sezon 2006/2007, za rolę Roya M. Cohna w przedstawieniu „Anioły w Ameryce” Tony’ego Kushnera w TR Warszawa.
Od 2008 roku jest członkiem zespołu Nowego Teatru w Warszawie.
Został członkiem komitetu poparcia Bronisława Komorowskiego przed przyspieszonymi wyborami prezydenckimi 2010[1].
W styczniu 2013 zadebiutował jako reżyser operowy, reżyserując w Operze Bałtyckiej Graczy Szostakowicza-Meyera[2].
Był mężem aktorki i reżyserki castingowej Marty Kownackiej. Następnie był związany z aktorką Magdaleną Cielecką[3]. W 2015 urodziło się pierwsze dziecko aktora, syn[4].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Magdaleny
Magdalena Cielecka (ur. 20 lutego 1972 w Myszkowie) – polska aktorka.
Dzieciństwo spędziła w Żarkach-Letnisku. Absolwentka VII Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Częstochowie. Jej ojciec zmarł, kiedy miała 19 lat. W 1995 ukończyła Wydział Aktorski PWST w Krakowie. Zadebiutowała w filmie Barbary Sass Pokuszenie (1995). Największą popularność zdobyła dzięki filmowi Samotność w sieci oraz roli w serialu Magda M., a przede wszystkim dzięki rolom teatralnym, szczególnie w Teatrze Rozmaitości w Warszawie. Od 2008 jest członkiem zespołu Nowego Teatru w Warszawie.
Występowała w Nowym Jorku (Dybuk, 2004; Krum, 2007 – spektakle w reżyserii Krzysztofa Warlikowskiego), Francji (Awinion), Belgii, na festiwalu w Edynburgu (wzbudzając entuzjazm brytyjskiej krytyki w 2008). W styczniu 2008 prezentowała dwa filmy ze swoim udziałem w Londynie (cykl „Polskie piękności”). W 2006 uczestniczyła w Festiwalu Polskich Filmów w Seattle. Na początku 2008 jako aktorka z filmu Katyń była obecna na festiwalu w Berlinie i na gali oscarowej.
Jest twarzą firmy Avon w Polsce. Reklamowała także gazetę „Dziennik”. W dwunastej serii programu TVN Szymon Majewski Show parodiowała Joannę Krupę w części Rozmowy w tłoku.
Przez kilka lat związana była z reżyserem Grzegorzem Jarzyną, a następnie z aktorem Andrzejem Chyrą.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz