Amber Heard i Elon Musk biorą ślub?

Heard i MuskAmber Heard bierze ślub? Według najnowszych plotek, świeżo rozwiedziona była żona Johnny’ego Deppa wychodzi za miliardera! O związku Amber i Elona Muska pisaliśmy już kilka miesięcy temu. Wówczas Ameryka żyła ich gorącym romansem, który rozpoczął się zaledwie parę miesięcy po głośnym rozwodzie Heard z Deppem. Czyżby plotki o ich romansie były prawdziwe? I czy uczucie jest rzeczywiście tak gorące, że zaprowadzi ich do ołtarza?
Podobno miliarder Musk był zainteresowany Amber jeszcze gdy ta była żoną Deppa. Kiedy ich małżeństwo rozpadło się w atmosferze skandalu, Heard zaczęła spotykać się z Elonem. Przypomnijmy, że rozwód Amber i Johnny’ego toczył się za zamkniętymi drzwiami, ale do mediów docierały niepokojące informacje. Mówiono m.in, że Depp nadużywał alkoholu i narkotyków, obrażał żonę i stosował wobec niej przemoc fizyczną. Aktora broniły m.in. jego była partnerka Vanessa Paradis oraz jego nastoletnia córka Lily-Rose Depp.
Po wycieku wielu informacji na temat rozwodu Johnny’ego z Heard niemal z dnia na dzień zagraniczne media poinformowały, że para po 15 miesiącach małżeństwa jest… już po rozwodzie. Do Amber trafiły pupile pary – Pistol i Boo, a także aż 8 milionów dolarów. Od razu pojawiły się głosy, mówiące, że Heard chciała po prostu wzbogacić się na rozwodzie. W końcu filmy z Deppem nie przynoszą już takich zysków, jak kiedyś, a on sam nieco się zaniedbał…
Amber długo nie cieszyła się życiem singielki i zaledwie kilka dni po rozwodzie z Johnny’m widziano ją w towarzystwie Muska. Kim jest nowy partner Heard?
Elon to znany amerykański miliarder, założyciel firmy Tesla i przedsiębiorstwa PayPal. Jego majątek w 2016 roku szacowano na 13,1 miliarda dolarów! U boku Heard widziano go już w sierpniu ubiegłego roku. A dziś mówi się, że Amber i Musk biorą ślub! Co ciekawe, tę informację zdradził prasie… ojciec aktorki!
Amber i Elon traktują się bardzo poważnie. Ona bardzo chce za niego wyjść”. Jedną z rzeczy, które mają w planach jest założenie rodziny – powiedział ojciec Amber, David Heard w rozmowie z magazynem Grazia.
Czyżby szykował się ślub roku? Aktorka dość szybko pocieszyła się po rozstaniu z Deppem. Przypomnijmy, że para oficjalnie przestała być małżeństwem w styczniu 2017 roku. Z kolei Musk w listopadzie 2016 roku rozstał się z Talulah Riley. Kiedyś mówiono, że Heard woli kobiety od mężczyzn. Zresztą łatka biseksualnej pomogła Amber w autopromocji. Tak jak kiedyś Angelina Jolie, tak i Heard promowała się na skandalu, chciała uchodzić za piękną, szaloną i niebezpieczną. A teraz najwyraźniej chce zostać stateczną panią Musk. No cóż, zobaczymy, jak potoczą się dalej losy tego nowego i sensacyjnego związku.
źródło: gala.pl
tagi: Amber wychodzi za mąż?, Heard nową żoną Muska?
Biografia Amber
Amber Heard (ur. 22 kwietnia 1986 w Austin w Teksasie) – amerykańska aktorka i modelka.
Amber Heard jest aktorka grającą w filmach i serialach. Jedną z ważniejszych ról był występ w serialu Tajemnice Palm Springs nadawanym przez stacje CW, w którym wcieliła się w Gretę Matthews. Zagrała tytułową bohaterkę Mandy Lane w filmie Wszyscy kochają Mandy Lane. Film ten zadebiutował w Toronto na międzynarodowym festiwalu filmów w 2006. Przełomem w karierze była rola w Po prostu walcz!. W 2009 r. Amber wystąpiła w filmie Ojczym i Zombieland, a także w Niedościgli Jonesonowie u boku Demi Moore. Rok później została współproducentką filmu Oddział, w którym również wystąpiła. W 2011 roku zagrała w filmie Piekielna zemsta z Nicolasem Cage’em oraz w Dzienniku zakrapianym rumem wraz z Johnnym Deppem.
Heard urodziła się i dorastała w Austin, tam też uczęszczała do katolickiej szkoły w Austin dopóki nie wyjechała do Hollywood. Jako nastolatka występowała w licznych przedstawieniach oraz brała udział w lokalnych kampaniach reklamowych. Porzuciła szkołę w wieku 17 lat. Po wyjeździe do Nowego Jorku rozpoczęła karierę w modelingu, a następnie przeniosła się do Los Angeles, gdzie została aktorką.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Elona
Elon Musk wym. /ˈiːlɒn ˈmʌsk/ (ur. 28 czerwca 1971 roku w Pretorii) – południowoafrykański przedsiębiorca i filantrop, założyciel firm PayPal, SpaceX i Tesla Motors od lat mieszkający w Ameryce Północnej (posiada obywatelstwo kanadyjskie oraz amerykańskie). Obecnie jest dyrektorem generalnym i technicznym w SpaceX, dyrektorem generalnym i głównym architektem w Tesla Motors oraz członkiem zarządu w SolarCity. Majątek Muska był szacowany na 13,1 miliarda USD w maju 2016 roku[1].
Elon Musk urodził się i wychował w Republice Południowej Afryki. Jego ojciec był inżynierem, a matka dietetyczką i modelką. Mając 10 lat kupił pierwszy komputer i nauczył się programować[2]. Mając 12 lat sprzedał swój pierwszy program – grę komputerową Blastar za około 500 USD[2].
Po ukończeniu liceum w wieku 17 lat, częściowo z chęci uniknięcia obowiązkowej służby wojskowej w Południowoafrykańskich Siłach Obronnych (SADF), opuścił rodzime RPA i wyemigrował do Kanady, gdzie mieszkała rodzina jego matki[2]. Planował przeniesienie się do USA[3][4].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz