Alicja Bachleda-Curuś i Piotr Kędzierski są razem?


bachleda-curus-kedzierskiŻycie uczuciowe Alicji Bachledy-Curuś było od kilku miesięcy tematem licznych domysłów. Była dziewczyna Colina Farrella, Sebastiana Karpiela-Bułecki i Piotra Woźniaka-Staraka przylatuje do Polski rzadko i mocno strzeże swojej prywatności. Nawet kilka lat po oficjalnym zerwaniu ze Starakiem Alicja chce jak najrzadziej pokazywać się w jego towarzystwie.

Jak się jednak dowiedzieliśmy, Alicja znalazła pocieszenie w ramionach nowego wybranka. Tym razem jest to dziennikarz Radia Roxy i kolega Kuby Wojewódzkiego, 32-letni Piotr Kędzierski. Jakiś czas temu „Kędzior” przebywał w Stanach Zjednoczonych, gdzie troskliwie opiekowała się nim „przyjaciółka”. Najwyraźniej teraz przyjaźń dojrzała i Alicja została jego dziewczyną. Pochwalił się już prezentem od swojej drugiej połówki – Alicja podarowała mu koszulkę Legii Warszawa.

31-letni Piotr Kędzierski z telewizją związany jest od początków swojej zawodowej kariery, od blisko 10 lat. Pracował w 4fun.tv (to tu po raz pierwszy zauważono, że pracujący wówczas jako asystent producenta chłopak świetnie wypada przed kamerą) Polsacie, Polsacie Play i … TVN Lingua. W międzyczasie był też kucharzem, copywriterem w agencjach reklamowych oraz… działaczem sportowym.
Kocha też radio pracował w Polskim Radiu Bis, teraz – wraz z Tymonem Tymańskim – prowadzi poranne pasmo w Roxy.fm. Obecnie dostał nowy program w Dwójce. W piątkowe wieczory prowadzi widowisko kabaretowe „Tylko dla dorosłych”
Poprowadził talk show „Lubię to!”, w którym rozmawiał z ludźmi kultury. Pojawiał się jako współprowadzący wielkie widowiska Dwójki z „Bitwą na głosy” na czele.
źródło: pudelek.pl i mowimyjak.pl

(Odwiedzono: 40 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *