Aleksandra Szwed i Krzysztof Białkowski powitali kolejne dziecko


szwed-bialkowskiRodzina Aleksandry Szwed i Krzysztofa Białkowskiego powiększyła się właśnie o nowego członka. Para powitała na świecie swoje drugie wspólne dziecko.

Drugie dziecko Aleksandry Szwed jest już na świecie. O porodzie aktorki, piosenkarki i prezenterki telewizyjnej dowiedzieliśmy się z mediów społecznościowych. Informację o narodzinach maleństwa jako pierwszy zamieścił 27 czerwca na swoim profilu na Instagramie partner 30-latki, Krzysztof Białkowski. Rozanielony koszykarz zawiadomił swoich obserwatorów, że jego ukochana opuściła już szpital i wróciła do domu z maleństwem, a także podzielił się dwoma zdjęciami z nowo narodzoną pociechą.

Kilka dni później radosną nowiną postanowiła podzielić się ze swoimi fanami także sama Ola.

Z Tobą mogę wszystko. Konie kraść, dzieci rodzić… – czytamy w opisie wykonanego jeszcze w szpitalnej sali zdjęcia aktorki z jej partnerem.

Spora część zdezorientowanych internautów, która przegapiła wcześniejszy wpis Krzysztofa, zaczęła życzyć celebrytce szczęśliwego rozwiązania. Świeżo upieczona mama szybko jednak wyprowadziła ich z błędu i wyjaśniła, że poród ma już dawno za sobą.

Dziękuję bardzo, ale nie trzeba – my już dawno w domu – odpowiedziała na jeden z licznych komentarzy.

Przypominamy, że odtwórczyni roli Elizy w kultowym serialu „Rodzina zastępcza” po raz pierwszy zostali rodzicami na początku 2015 roku. Na razie nie wiadomo, czy ich syn Borys doczekał się brata czy siostry.


źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Aleksandrze

Aleksandra Szwed (ur. 8 sierpnia 1990 w Warszawie) – polska aktorka, piosenkarka, prezenterka telewizyjna, konferansjerka, projektantka mody[1], modelka[2] i celebrytka, występuje też sporadycznie w różnych odsłonach kabaretowych.

Jest córką Polki i Nigeryjczyka. Urodziła się w Warszawie, gdzie ukończyła naukę w Gimnazjum nr 145 im. Jana Pawła II i XXI Społecznym Liceum Ogólnokształcącym im. Jerzego Grotowskiego. W dzieciństwie była członkinią zespołu towarzyszącego występom Majki Jeżowskiej, współpracowała też z Młodzieżowym Domem Kultury „Ochota”.

W latach 1999–2009 grała Elizę w serialu Rodzina zastępcza. Rola ta przyniosła jej ogólnopolską popularność. W 2008 zwyciężyła w finale drugiej edycji programu rozrywkowego TVP2 Gwiazdy tańczą na lodzie oraz uczestniczyła w programie Polsatu Jak oni śpiewają. 14 lutego 2009 z piosenką „All My Life”, nagraną z Markiem Bocchinem, zajęła drugie miejsce w koncercie Piosenka dla Europy 2009, wyłaniającym reprezentanta Polski w 54. Konkursie Piosenki Eurowizji[3]. W 2010 uczestniczyła w jedenastej edycji programu TVN Taniec z gwiazdami[4][5] oraz wzięła udział w rozbieranej sesji zdjęciowej dla magazynu „Playboy”[6], na co zdecydowała się również jesienią 2012[7]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 2 637 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 5)

Jeden komentarz do “Aleksandra Szwed i Krzysztof Białkowski powitali kolejne dziecko”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *