Aleksandra Kisio i Łukasz Zieliński wzięli ślub


Aleksandra Kisio (34 l.) od dłuższego czasu jest związana z jednym mężczyzną. Para w końcu zdecydowała się na ślub!
Aktorka znana z serialu „Pierwsza miłość” od pewnego czasu niechętnie pokazuje się na imprezach branżowych, nie udziela także wywiadów. Za to bardziej jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie publikuje swoje zdjęcia z życia prywatnego.
Kisio od lat jest związana z Łukaszem Zielińskim, z którym doczekała się synka. Chłopiec przyszedł na świat 11 stycznia 2015 roku i ma na imię Hugo.
Jednak do pełni szczęścia parze brakowało tylko ślubu. W końcu zakochani spełnili to marzenie i zrobili to w tajemnicy przed mediami, czym pochwaliła się na swoim profilu sama Aleksandra. Na fotografii para stoi na drewnianym podeście, na którym obecny jest także urzędnik stanu cywilnego. Jak się okazuje, para brała ślub w niezwykłej scenerii. Uroku fotografii dodają także zielone drzewa i rośliny, w otoczeniu których zakochani powiedzieli sobie „tak”!
W tym wyjątkowym dniu panna młoda miała na sobie bardzo prostą, skromną białą sukienkę. Przyjęcie weselne odbyło się w jednej z warszawskich restauracji.
Ola wyszła w ten weekend za mąż ale czy zaprosiła swoją mamę Izabelę Kisio-Skorupę?
źródło: pomponik.pl, instagram.com oraz gala.pl

Biografia Aleksandry
Aleksandra Kisio (ur. 22 marca 1983 w Szczecinie[1][2]) – polska aktorka.
Aleksandra Kisio urodziła się w Szczecinie, jej rodzicami są Marek Kisio oraz Izabela Kisio-Skorupa. Studiowała w łódzkiej PWSFTViT[3].
W 2011 roku wzięła udział w trzynastej edycji programu TVN Taniec z gwiazdami. Jej partnerem tanecznym był Łukasz Czarnecki. Zajęli 8. miejsce[4].
Ostatnie jej filmy
2012: Bez tajemnic jako pacjentka Andrzeja (odc. 27)
2013: Świat według Kiepskich jako kobieta (odc. 419)
2013: Hotel 52 jako Kamila Żegota (odc. 89)
2016: Kobiety bez wstydu jako Katarzyna
2016: Dwoje we troje jako ciotka Michała, klientka banku (odc. 47)
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz