Agnieszka Włodarczyk ma nowego partnera


Agnieszka Włodarczyk ponownie jest zakochana? I to ze wzajemnością? Wszytko na to wskazuje! Jeszcze sześć miesięcy temu, przed wylotem do „Azja Expressu”, aktorka przyznała, że bardzo przeżywała rozstanie z Mikołajem Krawczykiem, z którym byłą wcześniej związana przez kilka lat.

Na początku 2016 roku do mediów przeciekła jednak informacja, że para już się nie dogaduje i podjęła decyzję o rozstaniu. Aktorka i wokalistka długo nie mogła się po nim pozbierać. Teraz jednak wszytko w jej życiu wróciło do normy. A to za sprawą nowego ukochanego. Kim jej nowy partner gwiazdy?

Dwutygodnik „Party” informuje, że wybrankiem Agnieszki jest pochodzący z Mazur niezwykle przystojny biznesmen o imieniu Gabriel. W rozmowie z magazynem informację o nowej miłości gwiazdy zdradziła osoba z jej otoczenia:

Agnieszka i Gabriel poznali się w grudniu przez wspólnych znajomych. Razem powitali Nowy Rok, a w podróż do Indonezji pojechali już jako para. Nie afiszują się ze swoją miłością, ale też nie zamierzają się ukrywać.

Jak udało nam się ustalić, nowy chłopak Włodarczyk nie ma nic wspólnego z show-biznesem, co pewnie bardzo ją ucieszyło. Jej dotychczasowym partnerom również zależało na sławie w mediach, co było zapewne powodem ich rozstań.

Gabriel jest za to wielbicielem sportów wodnych. Jak się okazuje, lubi nie tylko oglądać je w telewizji, lecz także startuje m.in. w regatach, w których ściga się luksusowymi łodziami. Podobno miłością do żeglowania zaraził także Agnieszkę, która nie wyobraża sobie już wakacji bez łódki czy żaglówki do jej dyspozycji.

Jak donosi znajoma aktorki, zakochani pierwszy wspólny rejs odbyli podczas wyjazdu z przyjaciółmi do Indonezji. To właśnie tam Włodarczyk poleciała na swoje ostatnie wakacje, aby utrwalić sobie klimat Azji, w której zakochała się podczas nagrywania show TVN „Azja Express”.

Podobno Agnieszka i Gabriel zaplanowali już kolejne wspólne wakacje. Chcą wynająć jacht i wyruszyć w rejs. Zgadujemy, że nie obędzie się podczas niego bez romantycznych wieczorów i poranków na kadłubie łodzi Gabriela.

A my już nie możemy się doczekać, aż Włodarczyk pokaże swojego ukochanego publicznie.
źródło: gala.pl
tagi: nowy chłopak

Biografia Agnieszki

Agnieszka Włodarczyk (ur. 13 grudnia 1980 w Sławnie) – polska aktorka i piosenkarka.

W 1995 zadebiutowała w teatrze Studio Buffo w musicalu Metro. Swoją karierę aktorską rozpoczęła w 1997, tytułową rolą w filmie Macieja Ślesickiego Sara. W tym samym roku Ślesicki zaangażował ją do swojej kolejnej produkcji – serialu 13 posterunek, w którym grała regularnie do 2000. W kolejnych latach zagrała między innymi w dwóch popularnych operach mydlanych: Plebania (2001–2012; z przerwami) oraz Pierwsza miłość (2009–2012), a także w kinowych filmach takich jak E=mc² (2002) czy Nigdy w życiu! (2004). Ponadto wystąpiła w kilku produkcjach Teatru Telewizji.

W 2007 wygrała pierwszą edycję programu Jak oni śpiewają, dzięki czemu rozpoczęła karierę muzyczną. Od tamtej pory wydała maxi-singel Jak oni śpiewają (2007; platynowa płyta), autorski album Nie dla oka… (2007; złota płyta) oraz album z kolędami Najpiękniejsze polskie kolędy (2011). Jej debiutancki singel „Zawsze byłam” notował wysokie pozycje na radiowych i telewizyjnych listach przebojów.

Poza karierą aktorsko-wokalną Włodarczyk czynnie angażuje się w akcje charytatywne, głównie na rzecz zwierząt. W 2014 odcisnęła swoją dłoń na Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach.

W wieku czternastu lat Włodarczyk została zaangażowana przez Janusza Józefowicza do musicalu Metro[1]. 26 marca 1996 na deskach teatru Buffo zadebiutowała w spektaklu Tyle miłości[2]. W 1996 pojawiła się również w teledysku K.A.S.Y. do piosenki „Reklama”[3].

W 1997 zagrała tytułową rolę w filmie Macieja Ślesickiego pod tytułem Sara. Do roli wybrana została spośród 250 kandydatek[4]. W Polsce film wywołał wiele kontrowersji. Krytyce poddano przede wszystkim nagie sceny z udziałem Włodarczyk, która w chwili kręcenia filmu miała 16 lat[5].

XXI wiek Włodarczyk rozpoczęła od gościnnych ról w serialach Na dobre i na złe i Świat według Kiepskich[2]. Ponadto zagrała kolejną rolę w produkcji Teatru Telewizji, Mariolę w spektaklu Nas troje Marka Koterskiego[2]. W 2001 została zaangażowana do roli Wiktorii Potoczny w serialu Plebania, w którym grała z przerwami do zakończenia jego produkcji w 2012[2]. W tym samym roku zagrała również w filmie Poranek kojota oraz serialu Zostać miss, w którym wcielała się w rolę uczestniczki konkursu piękności Tekli Kaczmarek[2]. W 2002 zagrała jedną z głównych ról w filmie E=mc² oraz pojawiła się w filmie Rób swoje, ryzyko jest twoje[2].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 14 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *