Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub? Jest komentarz


Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś są już po ślubie? Takie pytanie zadają sobie fani aktorki i dziennikarze, którzy zwrócili uwagę na interesujący szczegół w jej ostatnim poście na Instagramie. Była gwiazda seriali „13 posterunek” i „Plebania” odpowiedziała.
Kilka tygodni temu Agnieszka Włodarczyk mocno zaskoczyła swoich obserwatorów na Instagramie. Znana z filmów „Sara” i „E=mc²” aktorka i wokalistka poinformowała fanów, że opuściła Polskę i przeprowadziła się do egzotycznej Indonezji. Razem ze swoim przystojnym partnerem, Robertem Karasiem, zamieszkała na malutkiej wyspie Gili Air na Morzu Balijskim. Swoją decyzję o dłuższym wyjeździe na drugi koniec świata tłumaczyła zastojem w branży rozrywkowej, do którego doszło z powodu pandemii koronawirusa.

– Wyspa obecnie jest praktycznie pusta, nikt nie nosi masek, turystów brak, atrakcji innych niż natura nie ma, więc nie mogło być lepiej. Dopóki sytuacja w mojej branży się nie zmieni, nie ruszą teatry i koncerty nie mamy zamiaru wracać – wyjaśniała w listopadzie.

Obchodząca lada dzień 40. urodziny artystka na bieżąco relacjonuje w mediach społecznościowych swoje nowe życie na rajskiej wyspie. Szczególne zainteresowanie internautów wzbudził jej ostatni post. Co ciekawe, fani bardziej niż na wykonane z drona zdjęcie Agnieszki z ukochanym zwrócili uwagę na jego opis, w którym Włodarczyk oznaczyła… agencję zajmującą się organizacją ślubów na Bali.
Pod postem momentalnie zaczęły pojawiać się pytania o ślub. Aktorka pozostawiła je jednak bez odpowiedzi.
„Wed on Bali? Gratulować?”
„Ale że ślub??? Jeśli tak, to serdeczne gratulacje”
Pikanterii sytuacji dodaje fakt, że zaledwie dwa dni wcześniej Agnieszka zamieściła na swoim profilu zdjęcie w białej sukni. Serwis Plejada.pl postanowił skontaktować się w tej sprawie z przyjaciółką aktorki. Ta jednak zdementowała plotki o ślubie pary znajomych.
– Agnieszka nie wzięła ślubu – odpisała.
Co ciekawe, gdy o spekulacje na temat ślubu zapytał bezpośrednio aktorkę serwis Plotek.pl, ta nie udzieliła już tak jednoznacznej odpowiedzi.

– Witam. Nie mam zamiaru nikomu tłumaczyć się z mojego życia. Jeśli będę miała potrzebę ogłoszenia czegokolwiek, to to zrobię – odpowiedziała.

Myślicie, że coś faktycznie jest na rzeczy?


źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Adze
Agnieszka Włodarczyk (ur. 13 grudnia 1980 w Sławnie) – polska aktorka, piosenkarka, działaczka społeczna i osobowość telewizyjna.
W wieku 14 lat zadebiutowała w teatrze Studio Buffo w musicalu Metro. Karierę aktorską rozpoczęła w 1997, tytułową rolą w filmie Macieja Ślesickiego Sara. W tym samym roku Ślesicki zaangażował ją do swojej kolejnej produkcji – serialu 13 posterunek (1997–1998, 2000). W kolejnych latach zagrała między innymi w dwóch popularnych operach mydlanych: Plebania (2001–2012; z przerwami) oraz Pierwsza miłość (2009–2012), a także w kinowych filmach E=mc² (2002) czy Nigdy w życiu! (2004). Wystąpiła w kilku produkcjach Teatru Telewizji.
W 2007 wygrała pierwszą edycję programu Jak oni śpiewają, dzięki czemu rozpoczęła karierę muzyczną. Od tamtej pory wydała maxi-singel Jak oni śpiewają (2007; platynowa płyta), autorski album studyjny pt. Nie dla oka… (2007; złota płyta) oraz album z kolędami pt. Najpiękniejsze polskie kolędy (2011). Jej debiutancki singel „Zawsze byłam” notował wysokie pozycje na radiowych i telewizyjnych listach przebojów.
Poza karierą aktorsko-wokalną czynnie angażuje się w akcje charytatywne, głównie na rzecz zwierząt. W 2014 odcisnęła dłoń na Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach.
W 1997 zagrała tytułową rolę w filmie Macieja Ślesickiego pod tytułem Sara. Do roli wybrana została spośród 250 kandydatek[6]. W Polsce film wywołał kontrowersje. Krytyce poddano przede wszystkim nagie sceny z udziałem Włodarczyk, która w chwili kręcenia filmu miała 16 lat[7]. Recenzent tygodnika „Wprost”, Wiesław Kot napisał: „Pieścidełkiem filmu jest tytułowa Sara kreowana z wdziękiem przez Agnieszkę Włodarczyk. […] Jej rozłożony w filmie na raty striptiz budzi raczej skojarzenia szpitalne. Widz-oglądacz czuje się tak, jakby przypadkiem wtargnął do łazienki, w której pensjonarka bierze prysznic. Zamiast podniecenia występuje zażenowanie”[6]. Według Bożeny Janickiej z miesięcznika „Kino” Włodarczyk miała „najtrudniejsze zadanie [aktorskie] […] Śliczna, o miękkim spojrzeniu Marilyn Monroe, gra rolę dość niewdzięczną. Musi wygłaszać teksty, na które młoda widownia reaguje wybuchami śmiechu, zdaje się w tych momentach nieprzewidzianego. Odzywki w rodzaju: 'chcę być twoją kobietą’, ‘urodzę ci dzieci’ – są zapewne pastiszem (chociaż nie jest jasne czego), lecz młodzi widzowie pastiszowej intencji najwyraźniej nie łapią”[6]. Mimo niezbyt przychylnych opinii w kraju jej występ został doceniony przez jury Międzynarodowego Festiwalu Filmowego „Stożary” w Kijowie, na którym została nagrodzona w kategorii Najlepszy debiut[7]. Czytaj więcej
Robert Karaś – triathlonista. Mistrz i rekordzista świata w triathlonie na dystansie potrójnego Ironmana w 2018 roku i podwójnego Ironmana w 2017 i 2019 roku, były rekordzista Polski na dystansie Ironmana w 2019 roku.[1]
źródło: pl.wikipedia.org

2 komentarze do “Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub? Jest komentarz”

Dodaj komentarz