Agnieszka Włodarczyk i jej chłopak zostali rodzicami


Aktorka i wokalistka właśnie została mamą! Radosna nowina została przekazana za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś powitali na świecie swoje pierwsze dziecko! Aktorka szczęśliwą wiadomość ogłosiła za pośrednictwem mediów społecznościowych. Imię, jakie otrzymało dziecko, jest niezwykle oryginalne.

Artystka o ciąży powiadomiła pod koniec stycznia. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie, na którym zaprezentowała ciążowy brzuszek.

Nowy rozdział – napisała kilka pod fotografią.

Wreszcie nadszedł ten dzień – Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś zostali rodzicami. Artystka radosną nowiną podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Zamieściła w sieci trzy fotogarfie – dwie z partnerem oraz jedną samego dziecka. Z opublikowanego postu dowiadujemy się, ze gwiazda urodziła chłopca.

07.07.2021 Milan Karaś – napisała, jednocześnie zdradzając imię dziecka.

Pod zdjęciem posypały się gratulacje od fanów i koleżanek z branży.

Gratuluję Kochani!!! Właśnie zaczyna się najcudowniejszy rozdział Waszego życia! Ściskam czule Waszą Trójkę! – napisała Hanna Lis.

Aaaa gratulacje Mamusiu i Tatusiu – skomentowała Joanna Koroniewska.

Kim jest Robert Karaś?

Od 2020 roku Agnieszka Włodarczyk związana jest z triathlonistą Robertem Karasiem. Robert Karaś jest utytułowanym sportowcem. 32-latek jest mistrzem i rekordzistą świata w triathlonie – dyscyplinie sportowej łączącej bieganie, kolarstwo oraz pływanie. Co roku uczestniczy również w prestiżowych zawodach Ironman, które odbywają się na Hawajach.


źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Adze

Agnieszka Włodarczyk (ur. 13 grudnia 1980 w Sławnie) – polska aktorka, piosenkarka, działaczka społeczna i osobowość medialna.

W wieku 14 lat zadebiutowała w teatrze Studio Buffo w musicalu Metro. Karierę aktorską rozpoczęła w 1997, tytułową rolą w filmie Macieja Ślesickiego Sara. W tym samym roku Ślesicki zaangażował ją do swojej kolejnej produkcji – serialu 13 posterunek (1997–1998, 2000). W kolejnych latach zagrała między innymi w dwóch popularnych operach mydlanych: Plebania (2001–2012; z przerwami) oraz Pierwsza miłość (2009–2012), a także w kinowych filmach E=mc² (2002) czy Nigdy w życiu! (2004). Wystąpiła w kilku produkcjach Teatru Telewizji.

W 2007 wygrała pierwszą edycję programu Jak oni śpiewają, dzięki czemu rozpoczęła karierę muzyczną. Od tamtej pory wydała maxi-singel Jak oni śpiewają (2007; platynowa płyta), autorski album studyjny pt. Nie dla oka… (2007; złota płyta) oraz album z kolędami pt. Najpiękniejsze polskie kolędy (2011). Jej debiutancki singel „Zawsze byłam” notował wysokie pozycje na radiowych i telewizyjnych listach przebojów.

Poza karierą aktorsko-wokalną czynnie angażuje się w akcje charytatywne, głównie na rzecz zwierząt. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 17 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *