Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki zaręczyli się


Wiedlocha i PawlickiKolacja pod Wawelem, zaręczynowy pierścionek robiony na specjalne zamówienie… To były oświadczyny jak z romantycznej komedii!

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki spędzili tegoroczną Wielkanoc w Krakowie. Zatrzymali się w luksusowym hotelu i starali się spędzać jak najwięcej czasu tylko we dwoje. Aktorka nie spodziewała się, że ten wyjątkowy weekend dostarczy jej tylu wzruszeń.

Jak przebiegał ten niespodziewany dla Więdłochy wieczór?

Pawlicki zorganizował uroczystą kolację we dwoje – na tarasie z widokiem na Zamek Królewski. Kiedy na stole pojawił się szampan, wiadomo już było, że za chwilę wydarzy się coś ważnego. W blasku księżyca i świec Pawlicki padł przed Agnieszką na kolana, zaczął całować ją po rękach i w końcu wręczył pierścionek. Ona była wyraźnie zaskoczona, nie kryła jednak radości. (…) Oświadczyny zostały przyjęte. Kiedy po nich znowu zasiedli do stołu, obojgu trudno było opanować emocje – czytamy w relacji dziennika.

Przypomnijmy, że pierwsze plotki o tym, że łączy ich coś więcej pojawiły się już ponad cztery lata temu. Połączył ich romans na planie serialu „Czas honoru”. Agnieszka i Antoni wcielali się w produkcji w małżeństwo. Po jakimś czasie okazało się, że zapałali do siebie uczuciem także w życiu prywatnym. Pawlicki odszedł wówczas od swojej dziewczyny, ale związek z Więdłochą okazał się tylko przelotną znajomością.

Ponownie zaczęli spotykać się podczas ubiegłorocznych wakacji. Od tamtej pory ich znajomość wzbudza sporo emocji. Para nigdy nie przyznała się, że łączy ją coś więcej niż przyjaźń.

Pawlicki najwyraźniej zrozumiał, że spotkał kobietę swojego życia. Więdłocha do tej pory ostrożnie podchodziła do tego uczucia. Uwierzyła, że tym razem im się jednak uda i przyjęła oświadczyny.

Czy powiedzą sobie sakramentalne „tak” jeszcze w tym roku?
źródło: gwiazdy.wp.pl

(Odwiedzono: 58 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *