Agnieszka Szulim zamieszkała z Maciejem Żakowskim


szulim-zakowskiAgnieszka Szulim od kilku miesięcy spotyka się z synem znanego dziennikarza Jacka Żakowskiego, Maciejem. Piękna dziennikarka długo nie chciała potwierdzać plotek o nowej miłości i dopiero niedawno pokazała się z partnerem oficjalnie.

Teraz jednak okazuje się, że związek pary jest dużo poważniejszy, niż mogliśmy przypuszczać! Jak donosi “Party”, dziennikarka i restaurator właśnie wprowadzili się do pierwszego wspólnego mieszkania.

“Dziennikarka i jej ukochany wprowadzili się do mieszkania w uroczej kamienicy w samym sercu Warszawy” – czytamy w magazynie.

Szulim nie będzie jednak miała na razie czasu, by zająć się urządzaniem nowego gniazdka. Mimo że trwa przerwa w nagrywaniu prowadzonych przez nią w TVN i TVN Style programów, to gwiazda nie może narzekać na brak zajęć.

“Agnieszka nie ma na to czasu, bo mimo przerwy w zdjęciach do “Na językach” i “Stylowego magazynu”, Agnieszka Szulim jest zajęta przygotowaniami do gali “Męska rzecz” oraz koncertu sylwestrowego w TVN” – donosi tabloid. “Styczeń za to ma wolny i wtedy jedzie z Maćkiem na narty w Alpy.”
źródło: gala.pl

(Odwiedzono 165 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *