Agnieszka Szulim zamieszkała z Maciejem Żakowskim


szulim-zakowskiAgnieszka Szulim od kilku miesięcy spotyka się z synem znanego dziennikarza Jacka Żakowskiego, Maciejem. Piękna dziennikarka długo nie chciała potwierdzać plotek o nowej miłości i dopiero niedawno pokazała się z partnerem oficjalnie.
Teraz jednak okazuje się, że związek pary jest dużo poważniejszy, niż mogliśmy przypuszczać! Jak donosi „Party”, dziennikarka i restaurator właśnie wprowadzili się do pierwszego wspólnego mieszkania.
„Dziennikarka i jej ukochany wprowadzili się do mieszkania w uroczej kamienicy w samym sercu Warszawy” – czytamy w magazynie.
Szulim nie będzie jednak miała na razie czasu, by zająć się urządzaniem nowego gniazdka. Mimo że trwa przerwa w nagrywaniu prowadzonych przez nią w TVN i TVN Style programów, to gwiazda nie może narzekać na brak zajęć.
„Agnieszka nie ma na to czasu, bo mimo przerwy w zdjęciach do „Na językach” i „Stylowego magazynu”, Agnieszka Szulim jest zajęta przygotowaniami do gali „Męska rzecz” oraz koncertu sylwestrowego w TVN” – donosi tabloid. „Styczeń za to ma wolny i wtedy jedzie z Maćkiem na narty w Alpy.”
źródło: gala.pl

Dodaj komentarz