Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak są parą


szulim-wozniak-starakPoznali się kilkanaście miesięcy temu na urodzinach wspólnej znajomej. I chociaż ich uczucie kiełkowało przez dłuższych czas, Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak to dziś jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu.

Podczas niedawnej imprezy w restauracji Belvedere, należącej do rodziny Staraków, przyszli odrobinę spóźnieni, zwracając na siebie uwagę zebranych gości.

Para nie wyglądała na stremowaną towarzyskim debiutem, wręcz przeciwnie. Trzymali się za ręce, przytulali i całowali. Impreza szybko ich znudziła, więc wymknęli się tuż przed północą. Prywatny kierowca zawiózł ich do posiadłości Staraka w Konstancinie, gdzie zniknęli na cały weekend – czytamy w magazynie „Show”

Zarówno Agnieszka jak i Piotr mają za sobą burzliwe życie uczuciowe. Ona, chociaż nadal formalnie jest żoną Adama Badziaka, do niedawna spotykała się z Maciejem Żakowskim. On z kolei ma na koncie związki m.in. z Alicją Bachledą-Curuś czy Natalią Klimas.

Agnieszka nie planowała, że znowu się zakocha. Szczególnie, że związek z Maćkiem kosztował ją dużo emocji – zdradziła „Show” znajoma dziennikarki.

Jednak stało się! Starak zauroczył Szulim do tego stopnia, że zmieniła plany. Zaimponowała jej szczególnie pasja młodego biznesmena, który realizuje się ostatnio jako producent filmowy (m.in. nagrodzonego na Festiwalu Filmowym w Gdyni obrazu „Bogowie”).

Na salonach mówi się nawet o tym, że Agnieszka straciła głowę dla nowej miłości. Zakochani potrafią zaszyć się w podwarszawskiej posiadłości Piotra na kilka dni, jeśli tylko pozwalają im na to zawodowe plany. Nie chcą jednak komentować oficjalnie swojego związku.

Nie rozmawiam ani o obecnych ani o byłych facetach – powiedziała stanowczo Agnieszka dziennikarzowi „Show”.

Pozostaje nam więc czekać na debiut pary na salonach. Doczekamy się tego dnia, czy Szulim i Starak konsekwentnie będą unikać mediów?
źródło: nocoty.pl

Biografia Agnieszki

Agnieszka Szulim-Badziak (ur. 15 kwietnia 1978 w Warszawie[1]) – polska dziennikarka, prezenterka radiowa i telewizyjna.
Ukończyła Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego i podyplomowe studium Formy Dziennikarskie w Akademii Telewizyjnej TVP. Zdobyła także licencjat w zakresie dziennikarstwa radiowego w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie[2].

W latach 2003–2004 współpracowała z Radiową Jedynką w Redakcji Magazynów Informacyjnych i Dzienników oraz prowadziła poranną audycję Obudź się.

Od maja 2005 do grudnia 2009 była gospodynią oprawy dnia w TVP1, w stacji tej prowadziła również poranny program Kawa czy herbata?. Była konferansjerką podczas Festiwali Piosenki Polskiej w Opolu. Od stycznia 2010 do grudnia 2012 związana była z TVP2, gdzie do sierpnia 2012 współprowadziła poranny program Pytanie na śniadanie, a w 2011 była też gospodynią programu A normalnie o tej porze. Jesienią 2012 wraz z Hubertem Urbańskim prowadziła drugą edycję show TVP2 Bitwy na głosy.

Od czerwca 2012 do czerwca 2013 była redaktorką naczelną magazynu e!stilo.

Od 10 września 2012 do 23 grudnia 2013 współprowadziła z Kubą Wojewódzkim poranną audycję w Esce Rock – Zwolnienie z WF-u.

Od lutego 2013 prowadzi na antenie TVN show-biznesowy magazyn Na językach. Od marca 2013 jest gospodynią Stylowego magazynu w TVN Style. W wakacje 2013 i 2014 prowadziła poranny program Dzień Dobry TVN.

Od czerwca 2013 jest redaktorką naczelną portalu Zpazurem.pl.

Od 6 września 2008 żona motocyklisty wyścigowego Adama Badziaka.

Była nominowana do nagrody Telekamery 2013 w kategorii Osobowość telewizyjna[3].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Piotra

31-letni Piotr Woźniak-Starak to syn Anny Woźniak z jej pierwszego małżeństwa – wieloletniej właścicielki firmy Belvedere Łazienki Królewskie, do której należą m.in. restauracja Belvedere, firma cateringowa i kilka mniejszych lokali. Obecnie jest ona żoną Jerzego Staraka. Ojczym Piotra na tegorocznej liście najbogatszych Polaków zajmuje 5 miejsce, z majątkiem szacowanym na 3,25 miliarda złotych. Jest on właścicielem firmy farmaceutycznej Polpharma.
Jednak filmowiec, mimo biznesowego potencjału, zdecydował się pójść inną zawodową drogą. Wybrał film. Syn polskich miliarderów studiował w Nowym Jorku w prestiżowej Parsons School of Design. W swoim artystycznym dorobku ma już na koncie m.in. asystowanie Andrzejowi Wajdzie przy filmie „Katyń”, współprodukowanie „Izolatora” Christophera Doyle’a oraz produkcję wyżej wspomnianego polskiego melodramatu „Big Love” z Antonim Pawlickim i Aleksandrą Hamkało w rolach głównych.
źródło: mowimyjak.pl

Filmografia
film
producent
2014 Bogowie (producent)
2013 Mazurek (współproducent) (producent wykonawczy)
2012 Big Love (producent)
2011 Warsaw Dark (współproducent)

(Odwiedzono: 50 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *