Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak są już po ślubie?


szulim-wozniak-starakMedia od dłuższego czasu zachodzą w głowę, kiedy Agnieszka Szulim (38 l.) i Piotr Woźniak-Starak (35 l.) powiedzą sobie w końcu sakramentalne “tak”. Okazuje się jednak, że być może ich ślub odbył się już jakiś czas temu…
W tym roku czeka nas kilka ślubów, które z pewnością zapadną wszystkim w pamięci. Sakramentalne “tak” powie sobie m.in. Lady Rozenek oraz Radek Majdan. Oprócz tego na ślubnym kobiercu stanie również Szulim oraz Woźniak-Starak.

Media już od dawna obstawiają, kiedy będzie ten szczęśliwy dla “prezesowej” i miliardera dzień. Okazuje się jednak, że być może zakochanym udało się wyprowadzić w pole wszystkie kolorowe gazety i tabloidy. Starak umieścił bowiem na swoim Instagramie zdjęcie, które sugeruje, iż para ma już za sobą ten piękny i niezapomniany dzień.

Na fotce widnieją dwa fotele: jeden należący do producenta filmu “Sztuka kochania”, Woźniaka-Staraka, oraz do jego… żony, Agnieszki Woźniak-Starak!

szulim-wozniak-starak zona
źródło: pomponik.pl i Instagram.com

Biografia Agnieszki

Agnieszka Szulim-Badziak (ur. 15 kwietnia 1978 w Warszawie[1]) – polska dziennikarka, prezenterka radiowa i telewizyjna.
Ukończyła Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego i podyplomowe studium Formy Dziennikarskie w Akademii Telewizyjnej TVP. Zdobyła także licencjat w zakresie dziennikarstwa radiowego w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie[2].

W latach 2003–2004 współpracowała z Radiową Jedynką w Redakcji Magazynów Informacyjnych i Dzienników oraz prowadziła poranną audycję Obudź się.

Od maja 2005 do grudnia 2009 była gospodynią oprawy dnia w TVP1, w stacji tej prowadziła również poranny program Kawa czy herbata?. Była konferansjerką podczas Festiwali Piosenki Polskiej w Opolu. Od stycznia 2010 do grudnia 2012 związana była z TVP2, gdzie do sierpnia 2012 współprowadziła poranny program Pytanie na śniadanie, a w 2011 była też gospodynią programu A normalnie o tej porze. Jesienią 2012 wraz z Hubertem Urbańskim prowadziła drugą edycję show TVP2 Bitwy na głosy.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Piotra

Piotr Woźniak-Starak to syn Anny Woźniak z jej pierwszego małżeństwa – wieloletniej właścicielki firmy Belvedere Łazienki Królewskie, do której należą m.in. restauracja Belvedere, firma cateringowa i kilka mniejszych lokali. Obecnie jest ona żoną Jerzego Staraka. Ojczym Piotra na tegorocznej liście najbogatszych Polaków zajmuje 5 miejsce, z majątkiem szacowanym na 3,25 miliarda złotych. Jest on właścicielem firmy farmaceutycznej Polpharma.

Jednak filmowiec, mimo biznesowego potencjału, zdecydował się pójść inną zawodową drogą. Wybrał film. Syn polskich miliarderów studiował w Nowym Jorku w prestiżowej Parsons School of Design. W swoim artystycznym dorobku ma już na koncie m.in. asystowanie Andrzejowi Wajdzie przy filmie „Katyń”, współprodukowanie „Izolatora” Christophera Doyle’a oraz produkcję wyżej wspomnianego polskiego melodramatu „Big Love” z Antonim Pawlickim i Aleksandrą Hamkało w rolach głównych.
źródło: mowimyjak.pl

(Odwiedzono 213 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *