Agnieszka Sienkiewicz i Mikołaj Gauer wzięli ślub

Agnieszka SienkiewiczA jednak to prawda! Agnieszka Sienkiewicz (32 l.), gwiazda „Przyjaciółek”, potwierdziła, że wyszła za mąż! Przy okazji zdementowała, jakoby na jej ślubie gościła Barbara Kurdej-Szatan.
Media obiegła wieść, jakoby Sienkiewicz wyszła za mąż za swojego ukochanego i ojca córeczki Zosi. Uroczystość podobno odbyła się 27 maja i gościć mieli na niej Kurdej-Szatan oraz Stefano Terrazzino.
Okazuje się jednak, że nie wszystko z tego jest prawdą. Owszem, ślub się odbył i zapewne zaproszony na ceremonię był Stefano, ale Kurdej-Szatan bawiła się na innej imprezie! Wyjawiła to sama Agnieszka, która tym samym potwierdziła plotki o zmianie stanu cywilnego. Dodała, że ceremonia miała charakter kameralny.
Pod wpisem posypały się gratulacje, do których i my dołączamy!
źródło: pomponik.pl
Biografia Agnieszki
Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (ur. 26 lipca 1984 w Mrągowie)[3][4] – polska aktorka.
Związana z Teatrem Kwadrat w Warszawie[5], współpracuje również z teatrem im. Bogusławskiego w Kaliszu. Występowała m.in. w serialach: Faceci do wzięcia, Na dobre i na złe, Twarzą w twarz, Plebania i Samo Życie. W serialu Agentki grała pierwszoplanową rolę Magdy Jaroszek. W latach 2010–2011 grała Wiki w serialu Prosto w serce emitowanym przez telewizję TVN. W latach 2011–2015 wcielała się w postać Katarzyny Mularczyk w serialu M jak miłość emitowanym przez telewizję TVP2. Od 2012 roku można ją zobaczyć w serialu Przyjaciółki, gdzie wciela się w Dorotę. W 2014 roku aktorka rozpoczęła pracę na planie serialu Sama słodycz, emitowanego przez TVN.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz