Agnieszka Krukówna i jej chłopak: miłość kwitnie


Agnieszka KrukownaAgnieszka Krukówna już nie ukrywa, że jest szczęśliwa. Przez wiele lat aktorka przeżywał poważne problemy zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Z czasem nauczyła się z nimi radzić i dojrzała.
– Czekam na to, czym jeszcze zaskoczy mnie życie, ale tym razem jestem przygotowana na wszelkie wstrząsy i mocniejsza! – powiedziała w jednym z niedawnych wywiadów.
Teraz wszystko wskazuje na to, że przy ukochanym zapomniała o dawnych troskach i odzyskała radość życia.
Niemal dziesięć lat temu Krukówna dosłownie zapadła się pod ziemię. Aktorka wycofała się z życia publicznego i skupiła na sobie. Od tej pory widzowie mogli oglądać ją tylko i wyłącznie w powtórkach popularnego filmu „Fuks” lub seriali, w których brała udział.
Z czasem zamknęła się na innych ludzi. Była nieufna i bardzo drażliwa. Małżeństwo z optykiem Radosławem Fleischerem zawarte w 2004 roku nie przetrwało nawet dwóch lat. Niedługo potem nie stać ją było na spłacanie kredytu za mieszkanie, więc wprowadziła się do swoich rodziców.
– Sama sobie podłożyłam nogę. Najbardziej ubolewam, że zawiodłam rodzinę – przyznała Krukówna w jednej z rozmów.
Po rozstaniu z mężem nie szukała nowego mężczyzny. Skupiła się na sobie i starała się rozwiązać nowe problemy, które napotykała w życiu. Rozwód był bowiem początkiem prawdziwych kłopotów aktorki. Topiła ona smutki w alkoholu. Nie stroniła również od narkotyków, do czego przyznała się po latach. Jednak dopiero wtedy, kiedy znowu się zakochała, zaczęła wychodzić na prostą.
Od ponad dwóch lat artystka związana jest z Ukraińcem mieszkającym w naszym kraju. To przy nim w końcu odnalazła upragniony spokój.
– Wkrótce potem jak się poznaliśmy, wybuchły zamieszki na Ukrainie. Od tego czasu jestem Ukrainką – powiedziała aktorka w rozmowie z tygodnikiem „Rewia”.
Po latach Krukówna docenia dojrzały partnerski związek oparty na wzajemnym zaufaniu. Nie zamierza już nigdy więcej na siłę zmieniać swojego partnera. Akceptuje go takim, jakim jest. W tej samej rozmowie aktorka przyznała.
– Przy takim człowieku zaczęło mi się wreszcie podobać nudne życie. Mogę z nim godzinami siedzieć przy herbacie, byle była mocna i słodka.
źródło: gwiazdy.wp.pl
Biografia Agnieszki
Agnieszka Krukówna (ur. 20 marca 1971 w Chorzowie) – polska aktorka teatralna i filmowa i telewizyjna. Znana z tytułowej roli Janki w popularnym serialu dla młodzieży.
W wieku 12 lat trafiła za namową matki na casting do reżyserowanego przez Wojciecha Sawę filmu Panny, w którym zagrała rolę Iwonki. Wystąpiła jeszcze w kilku serialach a następnie podjęła naukę w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. Podczas studiów zagrała w Liście Schindlera Spielberga, Damie kameliowej Antczaka i Kolejności uczuć Piwowarskiego. Po ukończeniu studiów pracowała w warszawskim Teatrze Powszechnym. W 1999 otrzymała „Orła” za główną rolę w filmie Farba[1].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)