Agnieszka Kaczorowska ma nowego chłopaka?


agnieszka-kaczorowskaAgnieszka Kaczorowska (24 l.) ponoć znów jest zakochana!
Tancerka dotąd nie miała szczęścia do związków. Jej ostatni oficjalny związek ze sporo starszym reżyserem Rafałem rozpadł się dwa lata temu. Para była ze sobą dość krótko.
Odkąd występuje w „Tańcu z gwiazdami” tabloidy nieustannie wmawiają jej romanse z partnerami tanecznymi.
Wygląda na to, że Kaczorowska znalazła miłość! Portal Party.pl dowiedział się, że tancerka jest zakochana!
Parę ponoć połączyła pasja aktorska. Póki co nie chcą się afiszować ze swoim uczuciem.
„Na razie Agnieszka i jej nowy chłopak ukrywają się przed światem, chociaż mężczyzna odwiedza tancerkę na treningach do ‘Tańca z Gwiazdami’” – czytamy.
Nie pozostaje nic innego jak życzyć, by tym razem miała więcej szczęścia niż poprzednio!
źródło: pomponik.pl
Biografia Agnieszki
Agnieszka Kaczorowska (ur. 16 lipca 1992 w Warszawie) – polska tancerka klasy „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, Młodzieżowa Mistrzyni Świata w tańcach latynoamerykańskich z 2010, aktorka.
W 1999 zadebiutowała na ekranie wcielając się w rolę Bożeny w serialu telewizyjnym Klan emitowanym na kanale TVP1. Trenuje taniec towarzyski, posiada najwyższą klasę taneczną „S” w stylu latynoamerykańskim i standardowym. Jej pierwszymi partnerami tanecznymi byli Karol Gaweł i Jan Borecki. Od lutego 2007 do września 2009 tańczyła z Pawłem Milcarzem. W 2007 para zajęła 5. miejsce na Mistrzostwach Polski w stylu latynoamerykańskim w kategorii wiekowej 16-18 lat, w grudniu tego samego roku zajęła pierwsze miejsce w turnieju Grand Prix Youth Latin[1].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz