Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela: tancerka pochwaliła się ich wspólnym zdjęciem

agnieszka-kaczorowskaRewolucja, jaka nastąpiła w życiu miłosnym Agnieszki Kaczorowskiej (25 l.), zaskoczyła wielu jej fanów. Aktorka jednak nie zamierza przejmować się opiniami innych ludzi i cieszy się swoim nowym związkiem.
Jeszcze do niedawna artystka była w szczęśliwym związku z Maciejem Zadykowiczem, a media wróżyły ślub i dzieci w niedalekiej przyszłości. Dlatego gwałtowny rozpad związku zadziwił wszystkich, a Agnieszka nie chciała komentować tego zdarzenia.
Szybko jednak się okazało, że Kaczorowska w ogóle nie rozpacza bo rozstaniu z Maciejem, bo znalazła pocieszenie w ramionach kolegi po fachu, Macieja Peli. Sytuacja była o tyle nieciekawa, że ponoć gwiazda odbiła nowego ukochanego swojej koleżance z parkietu, Adriannie Piechówce.
Tamten związek Peli jednak już należy do przeszłości i jest obecnie zapatrzony w Agnieszkę. Tancerz już wcześniej pochwalił się ich wspólnym zdjęciem na swoim profilu w mediach społecznościowych, a teraz przyszła kolej na celebrytkę.
Opublikowała ona urocze zdjęciem na którym nowy chłopak całuje ją czule w czoło. Aga dodała wszystko wyjaśniający opis:

„Priorytety się zmieniły. Kiedyś ważniejsze było wygrywanie, teraz chwile z bliskimi. Praca jest ważna, ale co innego daje prawdziwe szczęście”.

Wśród komentarzy, w których internauci życzyli Adze i Maciejowi szczęścia i powodzenia, znalazły się także niezbyt pochlebne.
Ta jednak nie ma zamiaru komentować niepochlebnych słów, które padły i nadal jest wpatrzona w swojego wybranka, z którym ponoć już zamieszkała.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Adze
Agnieszka Kaczorowska (ur. 16 lipca 1992 w Warszawie) – polska tancerka klasy „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, Młodzieżowa Mistrzyni Świata w tańcach latynoamerykańskich z 2010, aktorka i prezenterka telewizyjna.
W 1999 zadebiutowała na ekranie wcielając się w rolę Bożeny w serialu telewizyjnym Klan emitowanym na kanale TVP1. Trenuje taniec towarzyski, posiada najwyższą klasę taneczną „S” w stylu latynoamerykańskim i standardowym. Jej pierwszymi partnerami tanecznymi byli Karol Gaweł i Jan Borecki. Od lutego 2007 do września 2009 tańczyła z Pawłem Milcarzem. W 2007 para zajęła 5. miejsce na Mistrzostwach Polski w stylu latynoamerykańskim w kategorii wiekowej 16-18 lat, w grudniu tego samego roku zajęła pierwsze miejsce w turnieju Grand Prix Youth Latin[1]. 10 lutego 2008 para zdobyła tytuł II wicemistrzyni Polski, a 22 lutego 2009 wygrała finał turnieju.
Od listopada 2009 do lipca 2010 tańczyła z Pawłem Tekielą w Warszawie, z którym zajęła pierwsze miejsce na Mistrzostwach Polski 2010 w kategorii Youth Latin[2], natomiast na Mistrzostwach Europy wywalczyła 3. miejsce[3][4]. 25 kwietnia 2010 w Austrii wraz z Tekielą zwyciężyła w Mistrzostwach Świata w stylu latynoamerykańskim, otrzymując tytuł Mistrza Świata[5][6]. W latach 2010–2011 jej partnerem był Kostantyn Samarskyy.
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz